Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39113200-9»
-
ID: UA-2026-08-31-012123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39110000-6 — Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Ім'я:Молдованов Артур ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380646122670 Факс:+380646122250ЄДРПОУ:02125131Оголошено31 серп. 18:15
Прийом пропозицій31 серп. 18:15 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-007582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено31 серп. 15:01
Прийом пропозицій31 серп. 15:01 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Очікувана вартість178 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван 1900*500
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла, стільці та комплектуючі
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість7 148 956,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-009540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено20 серп. 15:17
Прийом пропозицій20 серп. 15:17 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість188 078,59 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-000336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван безкаркасний
Ім'я:Собчук Мирослава ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384041623 Факс:+380384041623ЄДРПОУ:26514630Очікувана вартість32 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван, стільці, крісло
Очікувана вартість59 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДивани округлі Office ECO 31
Очікувана вартість37 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні дивани
Оголошено11 серп. 13:19
Прийом пропозицій11 серп. 13:19 – 20 серп. 12:00Очікувана вартість117 485,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-007241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Крісло груша фреш - ДК 021:2015 код 39113100-8 М’які крісла, стілець для відвідувачів - ДК 021:2015 код 39112000-0 Стільці, крісло поворотне - ДК 021:2015 код 39111100-4 Поворотні сидіння, диван - ДК 021:2015 код
39113200-9 Дивани-канапе) Очікувана вартість50 605,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі
Очікувана вартість88 613,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-26-000149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван та крісла м'які до нього
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-534_39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Стільці, крісла офісні)
Оголошено20 лип. 14:29
Прийом пропозицій20 лип. 14:29 – 28 лип. 15:00Очікувана вартість2 056 674,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-008296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для облаштування приміщень (крісла, дивани), код за ДК 021:2015 - 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Оголошено16 лип. 15:57
Прийом пропозицій16 лип. 15:57 – 24 лип. 08:00Очікувана вартість171 325,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-005111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі
Очікувана вартість34 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі для облаштування приміщень (крісла, дивани), код за ДК 021:2015 - 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Оголошено30 черв. 20:16
Прийом пропозицій30 черв. 20:16 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість208 126,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-006727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиван-канапе
Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСофа
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (крісло, диван)
Очікувана вартість99 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro