Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39113000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-005045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісло офісне, стільці ІСО
Оголошено2 вер. 12:02
Прийом пропозицій2 вер. 12:02 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-001716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛавки з навісом (зі встановленням)
Оголошено2 вер. 10:04
Прийом пропозицій2 вер. 10:04 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтілець офісний
Оголошено31 серп. 21:28
Прийом пропозицій31 серп. 21:28 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39110000-6 — Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Ім'я:Молдованов Артур ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380646122670 Факс:+380646122250ЄДРПОУ:02125131Оголошено31 серп. 18:15
Прийом пропозицій31 серп. 18:15 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-011880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиКрісло офісне, стільці ІСО
Оголошено31 серп. 17:43
Прийом пропозицій31 серп. 17:43 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість255 429,17 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів13 дн. 2 г. 45 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-007582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено31 серп. 15:01
Прийом пропозицій31 серп. 15:01 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’які меблі (крісла, дивани)
Оголошено28 серп. 17:54
Прийом пропозицій28 серп. 17:54 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість435 416,67 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 2 г. 45 хв.
-
ID: UA-2026-09-02-012377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ"які крісла
Очікувана вартість6 453,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистільці та крісла
Очікувана вартість99 834,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Меблі для облаштування пункту незламності (Крісло-шезлонг, бордовий колір)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість19 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла та лавки
Ім'я:Крохмалюк Інесса ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380986175495 ЄДРПОУ:30579655Очікувана вартість110 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння та стільці різні
Очікувана вартість11 199,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Очікувана вартість178 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло для телевізійної студії
Очікувана вартість93 216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛавки
Ім'я:Драгомерецька Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486091242 Факс:+380486091168ЄДРПОУ:04378882Очікувана вартість70 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Лавка 1,8 метрів)
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло HUNDESTED лл ST -2шт Декорація до вистави
Очікувана вартість9 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛавки вуличні
Ім'я:Садовий Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380660782580 Веб сайт: ЄДРПОУ:04356165Очікувана вартість48 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛавка «Роттердам»
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість69 828,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилавочка кована 1,0м-1шт.
Очікувана вартість1 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro