Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39112000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-005045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісло офісне, стільці ІСО
Оголошено2 вер. 12:02
Прийом пропозицій2 вер. 12:02 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-31-011880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиКрісло офісне, стільці ІСО
Оголошено31 серп. 17:43
Прийом пропозицій31 серп. 17:43 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість255 429,17 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів13 дн. 5 г. 35 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-009557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтільці
Оголошено31 серп. 16:00
Прийом пропозицій31 серп. 16:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено31 серп. 15:01
Прийом пропозицій31 серп. 15:01 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтілець офісний, Крісло офісне
Ім'я:Мірошкін Максим ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:26632252Оголошено28 серп. 15:41
Прийом пропозицій3 вер. 20:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-006377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтільці офісні та крісла (Лот 1 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них, Лот 2 - Стільці)
Оголошено28 серп. 13:44
Прийом пропозицій28 серп. 13:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (крісло офісне, стілець навчальний)
Оголошено28 серп. 11:31
Прийом пропозицій28 серп. 11:31 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 39112000-0 Стільці (Стілець поворотний ALFA GTPJ OH/1 c-11)
Ім'я:Оксана Анатоліївна БаклановаE-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131819Очікувана вартість63 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 39112000-0 Стільці (Стілець для відвідувачів Howy Styl ISO C -11)
Ім'я:Оксана Анатоліївна БаклановаE-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131819Очікувана вартість8 208,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 39112000-0 Стільці (Крісло поворотне MODUS STEEL CHROME P LE-A)
Ім'я:Оксана Анатоліївна БаклановаE-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131819Очікувана вартість24 048,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39112000-0 Стільці
Ім'я:Оксана Анатоліївна БаклановаE-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131819Очікувана вартість63 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистільці та крісла
Очікувана вартість99 834,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)
Очікувана вартість178 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39112100-1 Стільці для їдалень
Очікувана вартість40 796,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільці (Код 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтілець складний VIYF
Очікувана вартість9 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтільці ISO BLACK V-2
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтілець складаний Homart FC-151 white, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Очікувана вартість62 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистільці
Очікувана вартість18 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтiлець VISITOR BLACK (CH) C-38-сірий
Очікувана вартість15 465,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro