Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39111200-5»
-
ID: UA-2026-08-24-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено24 серп. 13:18
Прийом пропозицій24 серп. 13:18 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість348 250,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла, стільці та комплектуючі
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість7 148 956,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-009637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеатральні крісла
Оголошено13 серп. 15:25
Прийом пропозицій13 серп. 15:25 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-010541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для концертної зали
Очікувана вартість153 942,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 – «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»(меблі для організації навчального процесу згідно потреб ДонДУВС (крісла для облаштування навчальної аудиторії №306))
Оголошено23 черв. 16:02
Прийом пропозицій23 черв. 16:02 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість437 260,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-008393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла для актової зали
Ім'я:Кумпете Аліна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671559662 Факс:+380484933403ЄДРПОУ:20996533Оголошено15 трав. 14:10
Прийом пропозицій15 трав. 14:10 – 23 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість276 474,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-28-015056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісло для актової зали (код ДК 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Оголошено28 січ. 16:06
Прийом пропозицій28 січ. 16:06 – 5 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-23-015151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла театральні, лавочка для укриття
Очікувана вартість54 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-008261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні виробиі частини до них (Крісла для актової зали)
Оголошено3 груд. 2025 12:13
Прийом пропозицій3 груд. 2025 12:13 – 11 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 062 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-02-011454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Крісла для актової зали)
Оголошено2 груд. 2025 14:20
Прийом пропозицій2 груд. 2025 14:20 – 10 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 062 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-26-008081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39111200-5 Театральні крісла)
Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено26 лист. 2025 12:36
Прийом пропозицій26 лист. 2025 12:36 – 8 груд. 2025 10:00Очікувана вартість818 018,13 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-31-011276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них» (Крісла та стільці для актової зали)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено31 жовт. 2025 17:49
Прийом пропозицій31 жовт. 2025 17:49 – 8 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість352 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-23-002363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39111200-5 Театральні крісла)
Оголошено23 жовт. 2025 14:41
Прийом пропозицій23 жовт. 2025 14:41 – 31 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість818 018,13 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-07-008356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла для глядацького залу
Оголошено7 серп. 2025 15:12
Прийом пропозицій7 серп. 2025 15:12 – 15 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-16-008164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них за кодом ДК 021:2015 – 39110000-6 (Крісла та стільці)
Оголошено16 лип. 2025 15:44
Прийом пропозицій16 лип. 2025 15:44 – 30 лип. 2025 12:00Очікувана вартість1 921 886,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-04-005127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла театральні
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Меблі для облаштування приміщень бібліотеки)
Оголошено27 черв. 2025 10:46
Прийом пропозицій27 черв. 2025 10:46 – 5 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 284 141,26 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-29-008069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла для актового залу 39111200-5 театральні крісла
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-08-010556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла для актового залу 39111200-5 театральні крісла
Очікувана вартість74 999,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-15-001951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла театральні
Очікувана вартість98 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro