Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39111000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-001352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло офісне
Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Очікувана вартість3 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісні крісла
Оголошено25 серп. 16:47
Прийом пропозицій25 серп. 16:47 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 536,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-005819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло поворотне
Очікувана вартість20 265,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено24 серп. 13:18
Прийом пропозицій24 серп. 13:18 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість348 250,70 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла, стільці та комплектуючі
Оголошено21 серп. 14:20
Прийом пропозицій21 серп. 14:20 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість7 148 956,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-004652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла офісні
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість39 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиофісні меблі (крісло офісне)
Очікувана вартість14 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеатральні крісла
Оголошено13 серп. 15:25
Прийом пропозицій13 серп. 15:25 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-012057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (крісла офісні на роликах із гумовим покриттям та крісла офісні на хромових полозах)
Оголошено12 серп. 17:55
Прийом пропозицій12 серп. 17:55 – 21 серп. 18:00Очікувана вартість415 020,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-011776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 - Стільці, 39111100-4 - Поворотні сидіння)
Ім'я:Коваленкова Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено12 серп. 17:32
Прийом пропозицій12 серп. 17:32 – 20 серп. 08:00Очікувана вартість216 197,58 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-008560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісло офісне
Оголошено12 серп. 15:11
Прийом пропозицій12 серп. 15:11 – 20 серп. 07:00Очікувана вартість15 439,98 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-007933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло офісне
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісло та стільці
Оголошено12 серп. 11:37
Прийом пропозицій12 серп. 11:37 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість298 099,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-001312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло Примтекс Плюс Atlas HL-95, оксамит сірий графіт
Очікувана вартість5 796,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло Черрі NF-6611 чорний
Очікувана вартість5 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрісла конференційні
Оголошено7 серп. 16:21
Прийом пропозицій7 серп. 16:21 – 15 серп. 00:01Очікувана вартість23 261,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-010541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеблі для концертної зали
Очікувана вартість153 942,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісло офісне для персоналу і запчастини для ремонту стільців та крісел
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрісла офісні для укомплектування кабінету (код ДК 021:2015:39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Очікувана вартість28 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro