Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38970000-5»
-
ID: UA-2026-08-29-000215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТренувальні медичні манекени
Оголошено29 серп. 11:37
Прийом пропозицій4 вер. 12:00 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-29-000150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТренувальні медичні манекени
Оголошено29 серп. 10:47
Прийом пропозицій4 вер. 12:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-008595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 38970000-5 «Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори» (Мобільний робот Wave Rover 4x4 або еквівалент)
Оголошено27 серп. 14:58
Прийом пропозицій27 серп. 14:58 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-002518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори» відповідно до ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 38970000-5, а саме фантом для радіологічної медичної системи, позитронно-емісійного томографу, комп'ютерного томографу (ПЕТ/КТ) для всього тіла Discovery IQ
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Оголошено25 серп. 10:59
Прийом пропозицій25 серп. 10:59 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-18-002890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання навички тампонування ран (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів наданню першої допомоги у
прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено18 серп. 10:54
Прийом пропозицій18 серп. 10:54 – 20 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-07-004486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання розширених реанімаційних заходів у дітей та/або підлітків (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та
вчителів наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено7 серп. 11:48
Прийом пропозицій7 серп. 11:48 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-07-003317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання розширених реанімаційних заходів у немовлят (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів
наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено7 серп. 11:10
Прийом пропозицій7 серп. 11:10 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-07-001372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажер Epi-pen (для відпрацювання введення адреналіну шприцом авторучкою) (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та
вчителів наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено7 серп. 09:53
Прийом пропозицій7 серп. 09:53 – 8 вер. 09:40 -
ID: UA-2026-08-05-008189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у дорослих (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів наданню
першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено5 серп. 14:40
Прийом пропозицій5 серп. 14:40 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-05-006740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у немовлят зі зворотнім зв’язком (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання
дітей та вчителів наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено5 серп. 13:38
Прийом пропозицій5 серп. 13:38 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-05-003212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у немовлят (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів наданню
першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено5 серп. 11:03
Прийом пропозицій5 серп. 11:03 – 6 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-04-008597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у дітей та/або підлітків (ДК 021:2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та
вчителів наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communities in Zakarpattia and Maramureș») (номер проєкту ROUA00571), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено4 серп. 15:01
Прийом пропозицій4 серп. 15:01 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-01-001385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОкуляри віртуальної реальності Тип 1, Роботизований маніпулятор (штучний інтелект)
Очікувана вартість90 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОМПОНЕНТИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ РОБОТОТЕХНІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ (ДК 021-2015: 38970000-5 - Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори)
Ім'я:Роговська Альбіна КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322642261 Факс:+380322632257ЄДРПОУ:20834428Очікувана вартість32 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанекен для відпрацювання навичок надання розширеної невідкладної допомоги при травмах
Очікувана вартість40 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренажер для тампонування |ранового каналу v2.0 Steepen
Ім'я:Пасічніченко Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637095567 ЄДРПОУ:26632832Очікувана вартість20 699,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для проведення тесту на перколяцію
Ім'я:Євтушенко Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380567664828 ЄДРПОУ:02010681Очікувана вартість550 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМедичні манекени
Оголошено22 серп. 10:29
Прийом пропозицій28 серп. 10:34 – 5 вер. 10:34Очікувана вартість1 600 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-20-009717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір моделей атомів зі стержнями для складання моделей молекул для кабінету хімії (НУШ)
Ім'я:Генсерук Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380363341567 Веб сайт: ЄДРПОУ:25318105Очікувана вартість22 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтенд навчальний (Земля-Заземлення)
Ім'я:Дмитренко Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380617096869 ЄДРПОУ:37648431Оголошено20 серп. 14:47
Прийом пропозицій20 серп. 14:47 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВКваліфікація