Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38960000-2»
-
ID: UA-2021-03-31-003959-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 38960000-2 Алкозамки
Очікувана вартість250,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-10-25-000869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиАлкотестер
Ім'я:Седлецький Василь ЯновичE-mail: [email protected] Телефон: 0432632047 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081242Оголошено25 жовт. 2018 14:12
Прийом пропозицій25 жовт. 2018 14:12 – 9 лист. 2018 16:00Очікувана вартість27 000,00 грн
з ПДВЗавершена