Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38930000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-010471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний аналізатор вологості METRINCO M105MA або еквівалент
Оголошено31 серп. 18:19
Прийом пропозицій31 серп. 18:19 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38930000-3 Пристрої для вимірювання вологості та вологи (Гігрометр психометричний ВІТ-2)
Очікувана вартість14 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Очікувана вартість450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Очікувана вартість575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВологомір грунту
Очікувана вартість9 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТермогігрометри - 38931000-0
Оголошено18 серп. 15:07
Прийом пропозицій24 серп. 11:00 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість3 820,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-002992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювач ВТВП-2 для вимірювання температури та вологості повітря
Очікувана вартість31 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 38930000-3 - Пристрої для вимірювання вологості та вологи
Очікувана вартість55 512,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Ім'я:Кияниця Олексій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442307341 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість2 598,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги для вимірювання вологості
Оголошено6 серп. 09:46
Прийом пропозицій6 серп. 09:46 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість110 250,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-011819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВологомір грунту innoguest SpotOn
Очікувана вартість26 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для вимірювання вологості та вологи
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБездротова автоматизована система контролю температури та вологості (АСКТВ) за кодом ДК 021:2015: 38930000-3 — Пристрої для вимірювання вологості та вологи; НК 024:2023: 30119 - Допоміжний пристрій клімат-контролю
Ім'я:Наталія БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380636397595 Веб сайт: ЄДРПОУ:02007265Оголошено24 лип. 14:48
Прийом пропозицій24 лип. 14:48 – 3 серп. 13:57Очікувана вартість436 001,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-001098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги для вимірювання вологості
Ім'я:Протасевич Віктор ОлеговичE-mail: [email protected] Телефон: 380504354031 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Оголошено24 лип. 09:59
Прийом пропозицій24 лип. 09:59 – 1 серп. 11:00Очікувана вартість110 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-011429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивологомір деревини та будівельних матеріалів (ДК 021:2015 38930000-3 Пристрої для вимірювання вологості та вологи)
Очікувана вартість9 005,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВологомiр зерна та насіння з розмелом Wile 78
Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналізатор вологи лабораторний (ваги)
Очікувана вартість95 256,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro