Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38920000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-001011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дослідження насіння і кормів
Оголошено2 вер. 14:26
Прийом пропозицій2 вер. 14:26 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні прилади для розділення та ідентифікації мікропластику згідно з класифікатором продукції та послуг ДК 021:2015 38920000-0 — Лабораторне обладнання, а саме Сито СЛМ-300 н\ж м\ткане 0,25, Сито СЛМ-300 н\ж м\ткане 0,5, Шпатель двосторонній 150 мм, Совок нерж 200 мл, Пінцет анатомічний ПА-15
(150мм) Очікувана вартість8 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для дослідження насіння та кормів
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCита лабораторні
Ім'я:Симоненко Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380362635583 Факс:+380362638043ЄДРПОУ:38503358Очікувана вартість3 333,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для дослідження насіння та кормів
Очікувана вартість19 810,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМлин лабораторний
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено7 серп. 14:10
Прийом пропозицій7 серп. 14:10 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-010995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дослідження насіння та кормів
Оголошено5 серп. 16:21
Прийом пропозицій5 серп. 16:21 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-005209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМлин лабораторний HC-1000Y
Очікувана вартість22 220,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для дослідження насіння та кормів
Очікувана вартість63 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для дослідження насіння та кормів
Очікувана вартість5 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний вальцевий млин
Оголошено28 лип. 09:32
Прийом пропозицій28 лип. 09:32 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість317 825,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильники насіння
Оголошено27 лип. 17:30
Прийом пропозицій27 лип. 17:30 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість22 916,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-005785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилабораторне обладнання (сито СЛП, донце+кришка) (ДК 021:2015 – 38920000-0)
Очікувана вартість13 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля лабораторного устаткування для науково-дослідних робіт
Очікувана вартість12 483,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для лабораторії
Ім'я:Олексюк Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380505943447 Факс:+380372563317ЄДРПОУ:38452995Очікувана вартість70 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторне обладнання: з водяною охолоджованою камерою для подрібнення лабораторний зерновиий млин SM-3C
Ім'я:Олексюк Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380505943447 Факс:+380372563317ЄДРПОУ:38452995Очікувана вартість53 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний лічильник насіння PMG FIBER CONTROL
Ім'я:Огурцов Юрій ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380573920331 Факс:+380573921244Веб сайт: ЄДРПОУ:00497176Оголошено10 лип. 10:53
Прийом пропозицій10 лип. 10:53 – 18 лип. 10:50Очікувана вартість89 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-009547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфрачервоний експрес-аналізатор SupNIR-2750
Ім'я:Огурцов Юрій ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380573920331 Факс:+380573921244Веб сайт: ЄДРПОУ:00497176Оголошено6 лип. 16:44
Прийом пропозицій6 лип. 16:44 – 14 лип. 16:43Очікувана вартість987 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-008259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний млин
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено6 лип. 15:45
Прийом пропозицій6 лип. 15:45 – 21 лип. 09:00Очікувана вартість39 583,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-008212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дослідження насіння
Оголошено1 лип. 16:24
Прийом пропозицій1 лип. 16:24 – 9 лип. 09:00Очікувана вартість317 825,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась