Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38910000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для санітарно-гігієнічного контролю та перевірки (Пробовідбірник для цистерн L-132 см; Пробовідбірник для фляг L-66 см; Кружка н/ж для відбору проб 1000мл з ручкою 520мм; Лійка метал/нерж (фільтр-сітка)100*135; Мутовка для цистерн; Мутовка для фляг)
Очікувана вартість11 983,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для санітарно-гігієнічного контролю
Ім'я:Костянтин КапустякE-mail: [email protected] Телефон: +380675870864 Веб сайт: ЄДРПОУ:25255758Очікувана вартість53 985,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38910000-7 - Обладнання для санітарно-гігієнічного контролю та перевірки
Ім'я:Блудова Юлія ЕдуардівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413050362 Факс:+380413050362ЄДРПОУ:01991731Очікувана вартість692,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для санітарно-гігієнічного контролю та перевірки
Ім'я:Сенич Людмила ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380500107071 Факс:+380577491966ЄДРПОУ:08733162Очікувана вартість17 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІндикатори стерилізації (ДК 021:2015:38910000-7 - Обладнання для санітарно-гігієнічного контролю та перевірки)
Очікувана вартість1 616,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмуги індикаторні 5 класу "Стерилан" всередині упаковки 132°/20хв. 1000 смужок
Очікувана вартість995,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля стерильна інокуляціонна; Петля мікробіологічна ніхромова код НК 024:2023 - 15155 «Інокуляційна петля IVD (діагностика in vitro)»; НК 031:2024 - W05030302 «МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ ПОСІВ, ПЕТЛІ»
Очікувана вартість10 092,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти для забору мазків для виконання НДР "Мультимодальний підхід до діагностики синдрому деліції"
Очікувана вартість48 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля мікробіологічна "ВОЛЕС" 1 мкл стерильна (НК 024:2023 Інокуляційна петля IVD (діагностика in vitro))
Очікувана вартість4 642,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір для контролю якості прибирання Бланідас
Очікувана вартість3 708,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисмуги індикаторів стерильні
Очікувана вартість3 108,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛамінарна шафа
Оголошено30 лип. 16:04
Прийом пропозицій30 лип. 16:04 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість290 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-003247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОдноступеневий тест для виявлення тропоніну
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для санітарно-гігієнічного контролю та перевірки
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля 1 мкл, стерильна, ніхромова петля 1 мкл, стерильна
Ім'я:Віталій ДуткаE-mail: [email protected] Телефон: +380687028723, +380354121261 Веб сайт: ЄДРПОУ:02000493Очікувана вартість31 099,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для санітарно-гігієнічного контролю та перевірки
Очікувана вартість3 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб (система) для отримання та зберігання зразків біологічного матеріалу (букального епітелію людини)
Ім'я:Олександра АкімоваE-mail: [email protected] Телефон: +380983947441 Веб сайт: ЄДРПОУ:08564529Очікувана вартість15 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлязасоби (системи) для відбору біологічних зразків
Оголошено22 лип. 15:51
Прийом пропозицій29 лип. 00:00 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 010,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-002132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетля ніхромова
Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмуги індикаторні 5 класу "Стерилан" 132*/20 хв
Очікувана вартість2 016,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro