Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38820000-9»

  • ID: UA-2026-09-02-007431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пристрої дистанційного керування

    Ім'я:
    Евеліна Кирпань
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544871050 ЄДРПОУ:
    33219415
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:02

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:02 – 18 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    61 024,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 13 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-004462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пульт управління RadioMaster TX16s MKII M2 з АКБ

    Ім'я:
    Коврижко Александр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380937082000 ЄДРПОУ:
    26630559
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:42

    Прийом пропозицій
    8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    284 560,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пристрої дистанційного керування (Пульт керування RadioMaster TX16S MK3 MKIII ELRS M2 FPV 2/4GHz/915MHz або еквівалент)

    Ім'я:
    Галина Демиденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544853293 ЄДРПОУ:
    04057988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:31

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:31 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    13 399,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 10 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013921-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пульт керування

    Ім'я:
    Інна Кошловська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674420184 ЄДРПОУ:
    34261117
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 574,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007495-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пристрої дистанційного керування

    Ім'я:
    Наталя Качан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662924176 ЄДРПОУ:
    38613719
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 38820000-9 – Пристрої дистанційного керування (Дистанційний вимикач Ardero TM76ARD 3 channel 1000W 30M – 38820000-9)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    348,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001716-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пульт керування Radiomaster TX15 (ELRS/M2) у кількості 13 (тринадцять) штук;

    Ім'я:
    Крівєнко Олександр Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968735827 ЄДРПОУ:
    26632878
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    139 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003196-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV) : 38820000-9 Пристрої дистанційного керування (пульт 2-хканал. MITTO COOL C2)

    Ім'я:
    Штанько Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504190782 ЄДРПОУ:
    03359635
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 180,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003686-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дзвінок 086-001-0002

    Ім'я:
    Дьячук Марія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673960019 ЄДРПОУ:
    38230873
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    264,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пульти дистанційного керування RadioMaster TX12 MK II ELRS – FPV радіоапаратура

    Ім'я:
    Тетяна Козак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684265130 Веб сайт:
    https://sprotyv.km.ua/
    ЄДРПОУ:
    45525663
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004586-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пристрої дистанційного керування для друку тексту та зображень на папері (ДК 021:2015 (CPV) : 38820000-9)

    Ім'я:
    Донець Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442785813 ЄДРПОУ:
    03359836
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-012685-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Клапан електромагнітний, контролер зовнішній за ДК 021:2015 код 38820000-9

    Ім'я:
    Васькевич Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0676369552 ЄДРПОУ:
    31806913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 38820000-9 Пристрої дистанційного керування

    Ім'я:
    Тетяна Сумська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676328976 ЄДРПОУ:
    44076718
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пульт керування DJI RC Plus Controller для квадрокоптера (DJI Matrice 300 RTK) або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 38820000-9 «Пристрої дистанційного керування».

    Ім'я:
    Владислав Садварій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт:
    http://zk.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38629032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:41

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:41 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    56 946,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-25-007260-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пульт керування DJI RC Plus

    Ім'я:
    Степан Гапало
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322230216 Веб сайт:
    https://lv.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38627339
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-005625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 "38820000-9 Пристрої дистанційного керування (Пульт дистанційного керування)"

    Ім'я:
    Катерина Жукова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443516660 ЄДРПОУ:
    13738233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-23-000187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пульт керування aquatica 380В + датчик рівня

    Ім'я:
    Трохимчук Олександр Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380336895172 ЄДРПОУ:
    04333201
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 840,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-006316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для актової зали (пульт керування)

    Ім'я:
    Сугробова Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978265285 ЄДРПОУ:
    24537265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 167,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пульти для керування турнікетами

    Ім'я:
    Варвадюк Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487228109 Факс:
    0487228109
    ЄДРПОУ:
    04056919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 312,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-012892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Наземна станція «ГЕНЕРАЛ ЧЕРЕШНЯ AIR Walksnail»

    Ім'я:
    Роман Горбатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504432503 ЄДРПОУ:
    26639685
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 17:59

    Прийом пропозицій
    22 серп. 09:00 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    472 800,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 130 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro