Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38810000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-004372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено2 вер. 11:38
Прийом пропозицій2 вер. 11:38 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для керування виробничими процесами (Компоненти для автоматизації виробництва (HART-модеми))
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 14:53
Прийом пропозицій28 серп. 14:53 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-012961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля системи молекулярно-променевої епітаксії (МБЕ) з метою належного забезпечення належного виконання проєкту, що фінансується за рахунок Міністерства освіти і науки України
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено27 серп. 20:41
Прийом пропозицій27 серп. 20:41 – 6 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-005306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВібростолик зуботехнічний JG 203 Powertful Dental , воскотопка з електрошпателем ВШ 02 (38810000-6Обладнання для керування виробничими процесами)
Ім'я:Олександр МисковецьE-mail: [email protected] Телефон: +380503705597 Веб сайт: ЄДРПОУ:05500701Очікувана вартість99 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилад керування насосом EP-VR 1-18,5 InV SF GSN базі Danfoss VLT Micro Drive FC 51 18,5 кВт 37 А
Очікувана вартість116 838,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтанція управління та захисту «К 5-20А» 2.2-8 OkV
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій керування одним трифазним насосом СТАНДАРТ АКН-1-7.5-SS (ДК 021:2015-38810000-6 «Обладнання для керування виробничими процесами»).
Очікувана вартість42 912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«КОД ДК 021:2015 38810000-6 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ВИРОБНИЧИМИ ПРОЦЕСАМИ (ШАФИ УПРАВЛІННЯ НАСОСАМИ)»
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено21 серп. 09:27
Прийом пропозицій21 серп. 09:27 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 206 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
Ім'я:Демків Олег ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524808 Факс:+380322525062Веб сайт: ЄДРПОУ:34387378Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій керуючий багатофункціональний ПР200-230.3.2.0
Очікувана вартість9 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжгути ЕВ внутрішньореакторного контролю
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено12 серп. 11:41
Прийом пропозицій12 серп. 11:41 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість2 827 167,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-009554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилад керування насосом EP-VR 1-18,5 InV SF GSN базі Danfoss VLT Micro Drive FC 51 18,5 кВт 37 А
Оголошено10 серп. 16:04
Прийом пропозицій10 серп. 16:04 – 18 серп. 15:20Очікувана вартість97 365,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-006391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПульт контролю автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з об'єктом "Сигнал-55"
Ім'я:Відділ з публічних закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:03342184Оголошено10 серп. 14:13
Прийом пропозицій10 серп. 14:13 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість256 749,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислові контролери
Очікувана вартість50 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для керування виробничими процесами (Шафа системи автоматичного керування кранами)
Очікувана вартість410 022,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатоканальна комп’ютерно-керована система газонапуску MFCRC
Оголошено31 лип. 15:08
Прийом пропозицій31 лип. 15:08 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість351 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-009660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання (заміна обладнання) АСУ насосної станції підземного водозабору КП «Водоканал м. Ужгорода» (код ДК 021:2015: 38810000-6 — Обладнання для керування виробничими процесами)
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Оголошено30 лип. 16:37
Прийом пропозицій30 лип. 16:37 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 699 618,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-010340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмно-технічний комплекс системи аварійного та попереджувального захисту
Ім'я:Скубрій Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено29 лип. 16:54
Прийом пропозицій29 лип. 16:54 – 6 серп. 11:00Очікувана вартість307 380 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-009530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа керування насосами (комплект);38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
Очікувана вартість210 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для керування виробничими процесами (пускові комплекти, електромагнітні клапани, соленоїди, таймери)
Очікувана вартість67 078,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro