Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38800000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-007431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої дистанційного керування
Оголошено2 вер. 14:02
Прийом пропозицій2 вер. 14:02 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-004462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПульт управління RadioMaster TX16s MKII M2 з АКБ
Оголошено2 вер. 11:42
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Обладнання для лабораторії)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено2 вер. 11:38
Прийом пропозицій2 вер. 11:38 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-001599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Система автоматичного водіння
Ім'я:Бутенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380892500092 Факс:+380616537172ЄДРПОУ:02543822Оголошено2 вер. 10:01
Прийом пропозицій2 вер. 10:01 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої дистанційного керування (Пульт керування RadioMaster TX16S MK3 MKIII ELRS M2 FPV 2/4GHz/915MHz або еквівалент)
Оголошено1 вер. 13:31
Прийом пропозицій1 вер. 13:31 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-008193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для керування виробничими процесами (Компоненти для автоматизації виробництва (HART-модеми))
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 14:53
Прийом пропозицій28 серп. 14:53 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-012961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля системи молекулярно-променевої епітаксії (МБЕ) з метою належного забезпечення належного виконання проєкту, що фінансується за рахунок Міністерства освіти і науки України
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено27 серп. 20:41
Прийом пропозицій27 серп. 20:41 – 6 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-000622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт контролю роботи автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з об'єктом "Сигнал-55"
Ім'я:Відділ з публічних закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:03342184Очікувана вартість249 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт керування
Очікувана вартість41 574,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВібростолик зуботехнічний JG 203 Powertful Dental , воскотопка з електрошпателем ВШ 02 (38810000-6Обладнання для керування виробничими процесами)
Ім'я:Олександр МисковецьE-mail: [email protected] Телефон: +380503705597 Веб сайт: ЄДРПОУ:05500701Очікувана вартість99 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої дистанційного керування
Очікувана вартість62 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 38820000-9 – Пристрої дистанційного керування (Дистанційний вимикач Ardero TM76ARD 3 channel 1000W 30M – 38820000-9)
Очікувана вартість348,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульт керування Radiomaster TX15 (ELRS/M2) у кількості 13 (тринадцять) штук;
Ім'я:Крівєнко Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380968735827 ЄДРПОУ:26632878Очікувана вартість139 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилад керування насосом EP-VR 1-18,5 InV SF GSN базі Danfoss VLT Micro Drive FC 51 18,5 кВт 37 А
Очікувана вартість116 838,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 38820000-9 Пристрої дистанційного керування (пульт 2-хканал. MITTO COOL C2)
Очікувана вартість12 180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтанція управління та захисту «К 5-20А» 2.2-8 OkV
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзвінок 086-001-0002
Очікувана вартість264,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПульти дистанційного керування RadioMaster TX12 MK II ELRS – FPV радіоапаратура
Очікувана вартість61 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої дистанційного керування для друку тексту та зображень на папері (ДК 021:2015 (CPV) : 38820000-9)
Очікувана вартість99 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан електромагнітний, контролер зовнішній за ДК 021:2015 код 38820000-9
Очікувана вартість44 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro