Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38653400-1»
-
ID: UA-2026-08-28-009068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектор, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38652100-1 Проектори; Екран для проектора, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екрани
Очікувана вартість21 771,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроєкційні екрани (ДК 021:2015 - 38653400-1)
Очікувана вартість7 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран
Очікувана вартість19 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран Atria
Очікувана вартість14 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроектор, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38652100-1 Проектори; Екран для проектора, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екрани
Оголошено29 лип. 15:19
Прийом пропозицій29 лип. 15:19 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 358,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-001470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран для проектора на тринозі переносний
Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран 16:9 з підсвіткою Elite Sсrееns T92UWH
Очікувана вартість11 789,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран Atria
Ім'я:Єфремова Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545851991 Факс:+380545851991ЄДРПОУ:36635840Очікувана вартість6 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотографічне обладнання (Проектор Acer X1526 FHD + кріплення до проектора Aser CM-01S та екран моторизований Walfix 150")
Очікувана вартість54 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-007838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторизованний екран для проектора 150 300*225см
Очікувана вартість18 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран
Ім'я:Лактіонова Христина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676332090 Факс:+380676332090ЄДРПОУ:21910427Очікувана вартість99 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроєкційні екрани (ДК 021:2015 - 38653400-1)
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран 2Е моторизований 4:3, 150"
Ім'я:Кіндзер Михайло ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380676711541 Веб сайт: ЄДРПОУ:05393837Очікувана вартість6 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-009856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроектор, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38652100-1 Проектори; Екран для проектора, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екрани
Оголошено2 черв. 15:15
Прийом пропозицій2 черв. 15:15 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 430,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-012360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран для проектора 175х175 см (1:1) 97" (ДК 021:2015 38650000-6 Фотографічне обладнання)
Очікувана вартість3 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-011841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран на тринозі CYNTHIA
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-005191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран для проектора ПРО-ЕКРАН 500 на 282 см (16:9),226 дюймів
Ім'я:Басіста Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432632282 ЄДРПОУ:01118413Очікувана вартість13 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-012922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран Аtria 19"»213х213,1:1)(ЕСО ТRM-AV-84) – 1шт., Проєктор АсеrН6542(МR.JXA11.00 – 1шт.
Очікувана вартість36 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроекційний екран Atria TRM-NTSC
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro