Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38652100-1»

  • ID: UA-2026-08-31-012142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проєктори

    Ім'я:
    Ковалишин Тарас Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322582564 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:14 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    589 980,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009068-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38652100-1 Проектори; Екран для проектора, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екрани

    Ім'я:
    Олена Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577021076 Веб сайт:
    https://www.hneu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 771,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор

    Ім'я:
    Романко Наталія Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961973012 ЄДРПОУ:
    44014833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009897-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 38650000-6 – Фотографічне обладнання (Проєктор – 38652100-1)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:23 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    101 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-012129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор.

    Ім'я:
    Любов Сметанюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506911815 Веб сайт:
    http://zosh38.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    21431371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 049,22 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-005780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Проєктори

    Ім'я:
    Володимир Безпалов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442812554 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 12:24

    Прийом пропозицій
    27 серп. 12:00 – 1 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    275 933,33 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-011077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор BenQ MX 808 STH.

    Ім'я:
    Ніна Богацька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435621199, +380630510202 ЄДРПОУ:
    44131574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-009452-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор в комплекті з кріпленням

    Ім'я:
    Оксана Повханич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997119214 Веб сайт:
    https://institute-culture.uz.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    44799722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005226-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    мультимедійний проектор Acer Vero PL2810G UHD (MR.JY911.001)

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-009788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    проектор

    Ім'я:
    Чабанюк Владислав Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963759769 ЄДРПОУ:
    26535537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-007040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор Optoma W 4

    Ім'я:
    Ричель Марія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380326430079,380326421130 ЄДРПОУ:
    44011315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 479,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-003187-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мультимедійний проектор Epson EB-L530U

    Ім'я:
    Закомірний Ігор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633228260 ЄДРПОУ:
    37448129
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 11:44

    Прийом пропозицій
    31 лип. 11:44 – 8 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    143 333,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-30-010770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор та проекційний екран – за кодом ДК 021:2015: 38652100-1 — Проектори

    Ім'я:
    Артем Вовченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380963402623 ЄДРПОУ:
    46077472
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 216,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-008175-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проектор, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38652100-1 Проектори; Екран для проектора, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 38653400-1 Проекційні екрани

    Ім'я:
    Олена Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577021076 Веб сайт:
    https://www.hneu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 15:19

    Прийом пропозицій
    29 лип. 15:19 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    20 358,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-009726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    мультимедійний проектор Acer Vero PL2810G UHD (MR.JY911.001)

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 16:26

    Прийом пропозицій
    30 лип. 15:00 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    53 288,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-002973-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектори

    Ім'я:
    Катерина Омельченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669344448 ЄДРПОУ:
    22544166
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-008362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор

    Ім'я:
    Романко Наталія Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961973012 ЄДРПОУ:
    44014833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-006963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор код ДК 021:2015:38650000-6 Фотографічне обладнання

    Ім'я:
    Бойко Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978586236 ЄДРПОУ:
    22203212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-006259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Проектор ViewSonic

    Ім'я:
    Єфремова Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380545851991 Факс:
    +380545851991
    ЄДРПОУ:
    36635840
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-010084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фотографічне обладнання (Проектор Acer X1526 FHD + кріплення до проектора Aser CM-01S та екран моторизований Walfix 150")

    Ім'я:
    Ольга Біда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976319217 Веб сайт:
    https://ksr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    34393423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 131 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro