Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38651600-9»
-
ID: UA-2026-08-30-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 38650000-6 фотографічне обладнання )
Оголошено30 серп. 20:09
Прийом пропозицій30 серп. 20:09 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання): Лот 1. Фотографічне обладнання: цифровий фотоапарат (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 2. Фотографічне обладнання: об’єктив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 3. Фотографічне
обладнання: об’єктив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 4. Фотографічне обладнання: стабілізатор (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 5. Фотографічне обладнання: карта пам’яті (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання);Лот 6. Фотографічне обладнання: набір акумуляторів (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 7. Фотографічне обладнання: штатив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання) Оголошено25 серп. 16:14
Прийом пропозицій25 серп. 16:14 – 2 вер. 08:00Очікувана вартість222 998,67 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-12-012197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля Фотокамери Sony Alpha a7R III Body
Оголошено12 серп. 18:28
Прийом пропозицій12 серп. 18:28 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість85 332,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-27-005486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби дистанційної фото (відео) фіксації
Оголошено27 лип. 13:20
Прийом пропозицій27 лип. 13:20 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлітка для камери SmallRig Cage для Panasonic GH5/GH5S Код ДК 021:2015:38651600-9 Цифрові фотоапарати
Очікувана вартість3 763,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання різне
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено7 лип. 14:42
Прийом пропозицій7 лип. 14:42 – 21 лип. 09:00Очікувана вартість22 150,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-005920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38650000-6 Фотографічне обладнання Фотокамери для Східного ТУОМ
Ім'я:Кузнецова Надія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577302618 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено2 лип. 13:58
Прийом пропозицій2 лип. 13:58 – 10 лип. 11:00Очікувана вартість148 512,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-005047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання
Оголошено1 лип. 13:36
Прийом пропозицій1 лип. 13:36 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість114 816,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрова фотокамера
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (38650000-6 фотографічне обладнання, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:ДЕХТЯРЕНКО Марина АртурасівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380671219047 ЄДРПОУ:14321914Оголошено23 черв. 17:22
Прийом пропозицій23 черв. 17:22 – 1 лип. 19:00Очікувана вартість675 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-007278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрова камера
Оголошено23 черв. 13:29
Прийом пропозицій23 черв. 13:29 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 769,90 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-009776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера DJI Osmo Nano Standard Combo 128 GB – 1 шт.
Ім'я:Юрій СтоянськийE-mail: [email protected] Телефон: +380676450568, +380442803105 ЄДРПОУ:22999961Оголошено29 трав. 17:18
Прийом пропозицій29 трав. 17:18 – 16 черв. 17:15Очікувана вартість16 999,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-23-000570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрова фотокамера
Оголошено23 трав. 19:16
Прийом пропозицій23 трав. 19:16 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість51 039,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-010970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотопастки
Оголошено15 трав. 15:32
Прийом пропозицій15 трав. 15:32 – 24 трав. 12:00Очікувана вартість2 313 555,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-010712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФотокамера Sony ZV-E10 (Body) із зум-об’єктивом 18-105 mm, професійним штативом та картою пам'яті (38650000-6 Фотографічне обладнання)
Оголошено30 квіт. 17:01
Прийом пропозицій6 трав. 17:00 – 9 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-006483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38650000-6 Фотографічне обладнання Фотокамера компактна (Північне ТУОМ)
Ім'я:Соловей Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено30 квіт. 13:52
Прийом пропозицій30 квіт. 13:52 – 11 трав. 12:00Очікувана вартість65 575,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-23-008533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоапарат Canon R50 18-45 mm IS STM KIT
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-001494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифровий фотоапарат Canon EOS 2000D 18-55 IS II kit (2728C008)(за ЄЗС код ДК 021:2015 38650000-6 Фотографічне обладнання)
Очікувана вартість25 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-013999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38650000-6 Фотографічне обладнання Фотокамера компактна (Північне ТУОМ)
Ім'я:Соловей Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено6 квіт. 21:22
Прийом пропозицій6 квіт. 21:22 – 15 квіт. 12:00Очікувана вартість59 970,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-000976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби дистанційної фото (відео) фіксації
Оголошено26 бер. 09:16
Прийом пропозицій26 бер. 09:16 – 3 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість172 250,00 грн
з ПДВЗавершена