Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38651100-4»

  • ID: UA-2026-08-28-005410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    фотоапарат Canon EOS R6 Mark II body 566C031 та стандартний об’єктив Canon RF 24-70mm F/2.8L IS USM

    Ім'я:
    Бащук Іван Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975431429 ЄДРПОУ:
    14323416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:48

    Прийом пропозицій
    3 вер. 13:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    168 310,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    11 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011555-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фотографічне обладнання (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання): Лот 1. Фотографічне обладнання: цифровий фотоапарат (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 2. Фотографічне обладнання: об’єктив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 3. Фотографічне … обладнання: об’єктив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 4. Фотографічне обладнання: стабілізатор (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 5. Фотографічне обладнання: карта пам’яті (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання);Лот 6. Фотографічне обладнання: набір акумуляторів (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 7. Фотографічне обладнання: штатив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання)

    Ім'я:
    Анна Пономаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661664700 Веб сайт:
    https://ptrk.tv/
    ЄДРПОУ:
    20255831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:14

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:14 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    222 998,67 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-05-003421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    38650000-6 Фотографічне обладнання

    Ім'я:
    Анастасія Горільчана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт:
    https://od.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38643633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    156 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-007335-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38650000-6 Фотографічне обладнання (Фотокамера та об'єктиви)

    Ім'я:
    Тетяна Щербіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442516225 Веб сайт:
    https://amcu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    00032767
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 14:38

    Прийом пропозицій
    4 серп. 14:38 – 12 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    181 124,17 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-08-000610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38650000-6 Фотографічне обладнання

    Ім'я:
    Анастасія Горільчана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт:
    https://od.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38643633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 09:15

    Прийом пропозицій
    8 лип. 09:15 – 16 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    157 394,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-07-007060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фотографічне обладнання різне

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 14:42

    Прийом пропозицій
    7 лип. 14:42 – 21 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    22 150,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-06-006545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об'єктив до фотокамери (фокусна відстань 70-200 mm)

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 14:38

    Прийом пропозицій
    6 лип. 14:38 – 14 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    92 933,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-008029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Довгофокусний об’єктив до фотоапарату

    Ім'я:
    Микола Квасняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634932150 Веб сайт:
    https://mcgr.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33879077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    56 040,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-008345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об'єктив

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 15:16

    Прийом пропозицій
    29 черв. 15:16 – 7 лип. 00:01
    Очікувана вартість

    180 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-001865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об’єктиви Canon

    Ім'я:
    Надія ДОРОШ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673109851 ЄДРПОУ:
    03348577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 10:11

    Прийом пропозицій
    26 черв. 10:11 – 4 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    204 552,33 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-24-009183-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фотографічне обладнання

    Ім'я:
    Надія ДОРОШ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673109851 ЄДРПОУ:
    03348577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 14:59

    Прийом пропозицій
    24 черв. 14:59 – 2 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    781 804,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-16-011297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об'єктив до фотокамери (фокусна відстань 70-200 mm)

    Ім'я:
    Олена Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664887363 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 15:44

    Прийом пропозицій
    16 черв. 15:44 – 24 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    104 613,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-16-008515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об’єктиви Canon

    Ім'я:
    Надія ДОРОШ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673109851 ЄДРПОУ:
    03348577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 14:23

    Прийом пропозицій
    16 черв. 14:23 – 24 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    193 201,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-16-003446-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Довгофокусний об’єктив до фотоапарату

    Ім'я:
    Микола Квасняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634932150 Веб сайт:
    https://mcgr.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33879077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 11:00

    Прийом пропозицій
    16 черв. 11:00 – 24 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    58 960,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-15-011876-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об'єктив до фотоапарата

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 16:39

    Прийом пропозицій
    15 черв. 16:39 – 23 черв. 00:01
    Очікувана вартість

    128 466,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-15-005590-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38650000-6 Фотографічне обладнання

    Ім'я:
    Анастасія Горільчана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт:
    https://od.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38643633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 12:50

    Прийом пропозицій
    15 черв. 12:50 – 24 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    157 196,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-08-004709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38650000-6 Фотографічне обладнання

    Ім'я:
    Анастасія Горільчана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт:
    https://od.dsns.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    38643633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 черв. 12:01

    Прийом пропозицій
    8 черв. 12:01 – 16 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    186 851,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-04-006863-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38650000-6 Фотографічне обладнання Фототехніка

    Ім'я:
    Денисов Антон Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 13:04

    Прийом пропозицій
    4 черв. 13:04 – 14 черв. 20:00
    Очікувана вартість

    112 830,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-008126-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Об’єктиви Canon

    Ім'я:
    Надія ДОРОШ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673109851 ЄДРПОУ:
    03348577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 14:17

    Прийом пропозицій
    3 черв. 14:17 – 11 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    193 201,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-02-000658-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Довгофокусний об’єктив до фотоапарату

    Ім'я:
    Микола Квасняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634932150 Веб сайт:
    https://mcgr.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    33879077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 черв. 09:15

    Прийом пропозицій
    2 черв. 09:15 – 10 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    58 960,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 13 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro