Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38651000-3»
-
ID: UA-2026-08-30-000654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасіб дистанційної фото– (відео-) фіксації (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 38650000-6 фотографічне обладнання )
Оголошено30 серп. 20:09
Прийом пропозицій30 серп. 20:09 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляфотоапарат Canon EOS R6 Mark II body 566C031 та стандартний об’єктив Canon RF 24-70mm F/2.8L IS USM
Оголошено28 серп. 12:48
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання): Лот 1. Фотографічне обладнання: цифровий фотоапарат (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 2. Фотографічне обладнання: об’єктив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 3. Фотографічне
обладнання: об’єктив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 4. Фотографічне обладнання: стабілізатор (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 5. Фотографічне обладнання: карта пам’яті (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання);Лот 6. Фотографічне обладнання: набір акумуляторів (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання); Лот 7. Фотографічне обладнання: штатив (ДК 021:2015 38650000-6 – Фотографічне обладнання) Оголошено25 серп. 16:14
Прийом пропозицій25 серп. 16:14 – 2 вер. 08:00Очікувана вартість222 998,67 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-008612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоапарат CANON EOS 250 D Kit 18-55mm IS STM код ДК 021:2015 – 38650000-6 Фотографічне обладнання – Фотоапарат код ДК 021:2015 - 38651000-3 Фотоапарати
Очікувана вартість33 333,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоапарат зі знімним обєктивом
Очікувана вартість19 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля Фотокамери Sony Alpha a7R III Body
Оголошено12 серп. 18:28
Прийом пропозицій12 серп. 18:28 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість85 332,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-009398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотоапарат
Оголошено7 серп. 15:18
Прийом пропозицій7 серп. 15:18 – 15 серп. 00:01Очікувана вартість93 144,11 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-003421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38650000-6 Фотографічне обладнання
Ім'я:Анастасія ГорільчанаE-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт: ЄДРПОУ:38643633Очікувана вартість156 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38650000-6 Фотографічне обладнання (Фотокамера та об'єктиви)
Оголошено4 серп. 14:38
Прийом пропозицій4 серп. 14:38 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість181 124,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-004637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоапарати
Очікувана вартість126 206,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби дистанційної фото (відео) фіксації
Оголошено27 лип. 13:20
Прийом пропозицій27 лип. 13:20 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-012476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокамера бездзеркальна
Очікувана вартість41 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлітка для камери SmallRig Cage для Panasonic GH5/GH5S Код ДК 021:2015:38651600-9 Цифрові фотоапарати
Очікувана вартість3 763,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиPanasonic Lumix GH5s Body Код ДК 021:2015: 38651000-3 - ( Фотоапарати)
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера та фотоапарат, код ДК 021:2015 – 38650000-6 Фотографічне обладнання (Лот 1 – Камера глибини код ДК 021:2015 - 38651000-3 Фотоапарати, Лот 2 – Фотоапарат код ДК 021:2015 - 38651000-3 Фотоапарати)
Оголошено17 лип. 15:02
Прийом пропозицій17 лип. 15:02 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість53 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-007906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання різне
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено15 лип. 15:23
Прийом пропозицій15 лип. 15:23 – 31 лип. 09:00Очікувана вартість120 524,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-009192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотоапарати
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено14 лип. 15:26
Прийом пропозицій14 лип. 15:26 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість126 206,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-000610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38650000-6 Фотографічне обладнання
Ім'я:Анастасія ГорільчанаE-mail: [email protected] Телефон: +380487793107 Веб сайт: ЄДРПОУ:38643633Оголошено8 лип. 09:15
Прийом пропозицій8 лип. 09:15 – 16 лип. 12:00Очікувана вартість157 394,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-008126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання
Оголошено7 лип. 15:14
Прийом пропозицій7 лип. 15:14 – 15 лип. 16:00Очікувана вартість1 040 697,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-007060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотографічне обладнання різне
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено7 лип. 14:42
Прийом пропозицій7 лип. 14:42 – 21 лип. 09:00Очікувана вартість22 150,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась