Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38636000-2»
-
ID: UA-2026-08-26-007526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛазерний стандарт зі зсувом частоти LHJ-1F
Ім'я:Александров Анатолій МарксовичE-mail: [email protected] Телефон: +380577049839 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568325Оголошено26 серп. 14:13
Прийом пропозицій26 серп. 14:13 – 3 вер. 14:09 -
ID: UA-2026-07-31-005016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38630000-0 — Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор Testo 872)
Ім'я:Клонцак Володимир СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:02070996Оголошено31 лип. 13:37
Прийом пропозицій31 лип. 13:37 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість263 266,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-008034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтегруюча сфера
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено30 лип. 15:27
Прийом пропозицій30 лип. 15:27 – 7 серп. 16:00Очікувана вартість158 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-008809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Оголошено28 лип. 15:19
Прийом пропозицій28 лип. 15:19 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість22 927,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-007992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоляриметрична кольорова камера в комплекті.
Очікувана вартість246 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний монокуляр NVECTech Patriot 2 L50
Оголошено21 лип. 14:56
Прийом пропозицій21 лип. 14:56 – 29 лип. 16:00Очікувана вартість380 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-003920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 38630000-0 по ДК 021:2015 - Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор). РПЗ - 9.78
Оголошено20 лип. 12:07
Прийом пропозицій20 лип. 12:07 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість35 940,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 38630000-0 - Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізійний приціл Defender 325 з кронштейном та демпфером (комплект тепловізійного обладнання) або еквівалент та тепловізійний бінокль Pulsar Merger XQ 35 LRF або еквівалент, потужна лазерна указка Laser 303 або еквівалент)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Оголошено10 лип. 16:10
Прийом пропозицій10 лип. 16:10 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість295 752,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний приціл спеціального призначення
Ім'я:Малакуцька Юлія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено2 лип. 10:50
Прийом пропозицій2 лип. 10:50 – 10 лип. 12:00Очікувана вартість1 999 980,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-27-000397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАстрономічні та оптичні прилади ( Спеціалізований ультрафіолетовий лазерний маркувальник з захистом від випромінювання ультразвуковим очисником зразків)
Оголошено27 черв. 14:42
Прийом пропозицій27 черв. 14:42 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізор
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено26 черв. 14:20
Прийом пропозицій26 черв. 14:20 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість790 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-004059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичні прилади
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість15 824,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-013578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛазер з аксесуарами для спектрофотометра FS5
Оголошено24 черв. 20:05
Прийом пропозицій24 черв. 20:05 – 2 лип. 10:00Очікувана вартість1 310 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-003011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 38630000-0 по ДК 021:2015 Астрономічні та оптичні прилади (Лупи та лінзи). РПЗ - 9.45.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 черв. 10:38
Прийом пропозицій23 черв. 10:38 – 2 лип. 10:00Очікувана вартість56 420,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-010083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс для стандартизації лазерних джерел випромінювання
Оголошено18 черв. 15:23
Прийом пропозицій18 черв. 15:23 – 26 черв. 10:00Очікувана вартість2 142 810,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-011786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (LiDAR (Діапазон виміру: 0,2 - 50 м, Роздільна здатність висоти: 1 см, Похибка: +/-10 см, Частота оновлення: 40 - 5000 вимірів на секунду, Інтерфейс взаємодії: UART (TTL 3.3, сумісний з 5 В рівнями); I2C Напруга живлення: 5 - 5,5 В, Струм
споживання: 100 мА) (або еквівалент)) Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади» (Лідар або аналог (еквівалент))
Оголошено16 черв. 16:39
Прийом пропозицій16 черв. 16:39 – 24 черв. 08:00Очікувана вартість239 388,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-007599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФемтосекундний лазер у комплекті
Оголошено16 черв. 14:02
Прийом пропозицій16 черв. 14:02 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-007939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізор
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено12 черв. 14:06
Прийом пропозицій12 черв. 14:06 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість790 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-013954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКристал Ti:S для лазера
Оголошено2 черв. 20:45
Прийом пропозицій2 черв. 20:45 – 10 черв. 11:00Очікувана вартість678 000,00 грн
з ПДВЗавершена