Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38633000-1»
-
ID: UA-2026-08-25-008740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОптичні приціли
Оголошено25 серп. 14:44
Прийом пропозицій29 серп. 15:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість327 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-000647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКамера TriggerCam 2.1 32-48mm
Оголошено19 серп. 09:12
Прийом пропозицій25 серп. 10:00 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість132 085,32 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-001456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриціл Hawke Endurance RD 1x30 QR high/low weaver
Очікувана вартість24 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриціл Hawke Endurance RD 1x30. QR high/low weaver
Очікувана вартість74 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТепловізійний приціл Defender 660L та окуляр до тепловізійних прицілів за кодом ДК 021:2015: 38633000-1 «Оптичні приціли»
Оголошено27 лип. 11:48
Прийом пропозицій31 лип. 00:00 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 849 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-011214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний приціл Defender 319
Оголошено13 лип. 18:27
Прийом пропозицій13 лип. 18:27 – 21 лип. 16:00Очікувана вартість355 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-010015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 38630000-0 - Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізійний приціл Defender 325 з кронштейном та демпфером (комплект тепловізійного обладнання) або еквівалент та тепловізійний бінокль Pulsar Merger XQ 35 LRF або еквівалент, потужна лазерна указка Laser 303 або еквівалент)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Оголошено10 лип. 16:10
Прийом пропозицій10 лип. 16:10 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість295 752,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТепловізійний приціл NVECTECH Defender 660L
Оголошено29 черв. 18:33
Прийом пропозицій8 лип. 00:00 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість441 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-009642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38630000-0 - Астрономічні та оптичні прилади (Коліматорний приціл Vortex Crossfire 2MOA Weaver (або еквівалент)
Оголошено29 трав. 17:04
Прийом пропозицій29 трав. 17:04 – 6 черв. 17:04Очікувана вартість138 975,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-009457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКоліматорний приціл (Комплект EOTech HHS VI)
Оголошено29 трав. 16:37
Прийом пропозицій4 черв. 18:00 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 014 296,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-004008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОптичні прилади
Оголошено29 трав. 11:56
Прийом пропозицій4 черв. 11:44 – 9 черв. 11:44Очікувана вартість1 730 955,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-006211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМонокуляри нічного бачення, окуляр для тепловізійних прицілів, тепловізійний приціл та кріплення на каску за кодом ДК 021:2015: 38632000-4 «Прилади нічного бачення»
Оголошено25 трав. 12:54
Прийом пропозицій29 трав. 00:00 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 240 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-002621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний приціл NVECTech Defender 325
Оголошено13 трав. 10:44
Прийом пропозицій13 трав. 10:44 – 21 трав. 10:37Очікувана вартість162 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-014464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля(Коліматорний приціл) Комплект EOTech HHS VI
Оголошено5 трав. 17:27
Прийом пропозицій9 трав. 17:00 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 203 440,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-000131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний приціл NVECTЕСH Defender 325
Оголошено30 квіт. 08:27
Прийом пропозицій30 квіт. 08:27 – 8 трав. 08:20Очікувана вартість162 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-25-000385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПриціл коліматорний Vortex Crossfire 2 MOA Weaver
Оголошено25 квіт. 12:54
Прийом пропозицій30 квіт. 00:00 – 5 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість314 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-13-006102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний приціл
Оголошено13 квіт. 18:36
Прийом пропозицій13 квіт. 18:36 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість145 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-010740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриціл коліматорний згідно ДК 021:2015: 38630000-0 — Астрономічні та оптичні прилади
Ім'я:Мельник Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462619232 Факс:+380462619062ЄДРПОУ:40108651Очікувана вартість99 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-010410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПриціли
Ім'я:Наталія ДегтяреваE-mail: [email protected] Телефон: +380442719516, +380631451074 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108583Оголошено20 бер. 14:56
Прийом пропозицій20 бер. 14:56 – 28 бер. 00:01Очікувана вартість430 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-006773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТепловізійний приціл Defender 319 або еквівалент
Оголошено17 бер. 12:37
Прийом пропозицій17 бер. 12:37 – 25 бер. 12:00Очікувана вартість690 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась