Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38622000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-006305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало прямокутне за кодом ДК 021:2015:38622000-1
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 38620000-7 «Поляризаційні матеріали» (уточнений ДК 021:2015: 38622000-1 — Дзеркала) (Дзеркало)
Ім'я:Наталія ПотерлевичE-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:02909915Очікувана вартість870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало
Очікувана вартість441,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 38622000-1 Дзеркала
Очікувана вартість559,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало бічне мтз
Очікувана вартість330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38622000-1 Дзеркала
Очікувана вартість12 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало 1000*600 мм
Очікувана вартість3 515,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 38620000-7 – Поляризаційні матеріали)
Очікувана вартість552,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркала
Очікувана вартість2 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДзеркальні елементи для автомобіля TOYOTA LAND CRUISER 78 р.н АН262Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 38620000-7 Поляризаційні матеріали
Ім'я:Ковальчук Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:08588642Оголошено17 серп. 10:15
Прийом пропозицій17 серп. 10:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 884,37 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-001056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало сферичне дорожне.
Очікувана вартість11 676,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало заднього виду Г-3302 ст/зр. ліве
Очікувана вартість624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркала
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало бічне КАМАЗ 360х170 сферичне (ДК 021:2015:38622000-1-дзеркала)
Очікувана вартість624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоляризаційні матеріали
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість31 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 38620000-7 Поляризаційні матеріали (Дзеркала для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість53 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало (код за ДК 021-2015 (CPV) 38620000-7 - Поляризаційні матеріали)
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38622000-1 Дзеркала
Очікувана вартість2 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДзеркало 1000*600 мм
Очікувана вартість3 515,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro