Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38582000-8»
-
ID: UA-2026-08-20-013538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-701_38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Рентген апарат постійного струму)
Оголошено20 серп. 18:30
Прийом пропозицій20 серп. 18:30 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-07-30-004061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська система внутрішнього контролю структури
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено30 лип. 12:06
Прийом пропозицій30 лип. 12:06 – 7 серп. 12:00Очікувана вартість4 057 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАмпулопроводи до гамма-дефектоскопів Sentinel 880 Series
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено8 черв. 16:51
Прийом пропозицій8 черв. 16:51 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість757 440,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-004204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпарат рентгенівський переносний спрямованої дії
Оголошено17 квіт. 11:26
Прийом пропозицій17 квіт. 11:26 – 4 трав. 12:00Очікувана вартість2 816 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-014113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний змінник проб для дифрактометра
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено26 бер. 18:04
Прийом пропозицій26 бер. 18:04 – 3 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 035 710,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-23-002159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкран рентгенозахисний віконний розпашний ТУ У 20.6-32762715-001:2019 (1700x1570. РЬ=2 ми)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-26-004568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т-603_38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Екран підсилюючий, касети для плівки)
Оголошено26 черв. 2025 11:49
Прийом пропозицій26 черв. 2025 11:49 – 4 лип. 2025 12:00Очікувана вартість1 745 796,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-08-010908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої для рентгенологічного контролю - 38582000-8
Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено8 квіт. 2025 15:39
Прийом пропозицій8 квіт. 2025 15:39 – 28 квіт. 2025 11:00Очікувана вартість6 975 360,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-20-001350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрої для рентгенологічного контролю
Очікувана вартість92 492,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-30-013390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрої для рентгенологічного контролю
Ім'я:Бізяєв Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442777915 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено30 січ. 2025 15:51
Прийом пропозицій30 січ. 2025 15:51 – 7 лют. 2025 16:00Очікувана вартість9 323 638,80 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2024-12-11-018179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГамма-дефектоскопи
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено11 груд. 2024 16:21
Прийом пропозицій11 груд. 2024 16:21 – 27 лют. 2025 09:00Очікувана вартість5 997 986,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-18-007416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері рентгенозахисні
Оголошено18 лист. 2024 13:07
Прийом пропозицій18 лист. 2024 13:07 – 26 лист. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість189 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-13-015750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т- 715_38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Екран підсилюючий, касети для плівки)
Оголошено13 лист. 2024 16:53
Прийом пропозицій13 лист. 2024 16:53 – 21 лист. 2024 15:00Очікувана вартість4 262 821,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-07-010826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Скануючі системи мобільного типу з функцією портального сканування) (DK 38580000-4 X-ray and radiological equipment for non-medical purposes (Mobile scanning systems with portal scanning function))
Оголошено7 лист. 2024 14:56
Прийом пропозицій7 лист. 2024 14:56 – 12 груд. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000 000,00 EUR
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-17-014663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_24Т- 653_38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Екран підсилюючий, касети для плівки)
Оголошено17 жовт. 2024 16:46
Прийом пропозицій17 жовт. 2024 16:46 – 28 жовт. 2024 15:00Очікувана вартість4 262 821,30 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-27-010011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (скануючі системи стаціонарного типу для огляду залізничного рухомого складу (вагони всіх видів, локомотиви, моторейковий транспорт) і контейнерів) (DK 021-2015: 38580000-4 X-ray and radiological equipment
for non-medical purposes (scanning systems of the stationary type for inspection of railway rolling stock (wagons of all types, locomotives, rail transport) and containers)) Оголошено27 серп. 2024 16:14
Прийом пропозицій27 серп. 2024 16:14 – 18 вер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість430 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-22-008506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Скануючі системи мобільного типу з функцією портального сканування) (DK 38580000-4 X-ray and radiological equipment for non-medical purposes (Mobile scanning systems with portal scanning function))
Оголошено22 серп. 2024 14:57
Прийом пропозицій22 серп. 2024 14:57 – 24 жовт. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000 000,00 EUR
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-16-007640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхоронне обладнання для сканування
Ім'я:Муштук Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено16 серп. 2024 14:43
Прийом пропозицій16 серп. 2024 14:43 – 15 вер. 2024 14:00Очікувана вартість5 140 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-07-005848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГамма-дефектоскопи
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено7 серп. 2024 13:21
Прийом пропозицій7 серп. 2024 13:21 – 20 серп. 2024 10:00Очікувана вартість5 315 220,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-06-19-009304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Скануючі системи мобільного типу з функцією портального сканування) DK 38580000-4 X-ray and radiological equipment for non-medical purposes (Mobile scanning systems with portal scanning function)
Оголошено19 черв. 2024 15:28
Прийом пропозицій19 черв. 2024 15:28 – 10 серп. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000 000,00 EUR
без ПДВЗакупівля не відбулась