Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38580000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-009414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРентгенотелевізійна система (інтроскоп)
Оголошено1 вер. 16:05
Прийом пропозицій5 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-20-013538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-701_38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Рентген апарат постійного струму)
Оголошено20 серп. 18:30
Прийом пропозицій20 серп. 18:30 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-05-012555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Рентгенотелевізійний інтроскоп)
Ім'я:Алібекова Світлана АлібеківнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444810541 ЄДРПОУ:41220556Оголошено5 серп. 19:48
Прийом пропозицій5 серп. 19:48 – 13 серп. 08:00 -
ID: UA-2026-08-20-010279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБар'єр рентгенозахисний дверний з комплектом лиштування
Очікувана вартість48 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення
Очікувана вартість65 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення. Двері рентгенозахисні
Оголошено7 серп. 10:21
Прийом пропозицій7 серп. 10:21 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість113 611,11 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-008959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 38580000-4 Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення. Двері рентгенозахисні
Оголошено30 лип. 16:05
Прийом пропозицій30 лип. 16:05 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість105 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-30-004061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенівська система внутрішнього контролю структури
Ім'я:Василишин Христина ТеодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено30 лип. 12:06
Прийом пропозицій30 лип. 12:06 – 7 серп. 12:00Очікувана вартість4 057 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-009313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгено-телевізійний інтроскоп
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено29 лип. 16:05
Прийом пропозицій29 лип. 16:05 – 6 серп. 23:00Очікувана вартість4 156 916,67 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-23-002675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривало ренгенозахисне.
Очікувана вартість18 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері рентгенозахисні однопільні
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:38580000-4: Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (двері рентгенозахисні)
Очікувана вартість68 502,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвері рентгенозахисні
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЦифровий рентгенотелевізійний приймач
Оголошено14 лип. 10:52
Прийом пропозицій18 лип. 10:00 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість1 890 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-003747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубка рентгенівська БСВ-28 для дифрактометра ДРОН-3
Очікувана вартість24 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвері рентгенозахисні двопільні 2160x1170мм (РЬ= 10 мм)
Оголошено3 лип. 12:35
Прийом пропозицій3 лип. 12:35 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість162 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення свинцевого захисту для стенду
Ім'я:Андрієвський Володимир ЗахаровичE-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:23521345Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення
Ім'я:Марина КолесніченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380672382073 Веб сайт: ЄДРПОУ:38145652Оголошено29 черв. 11:37
Прийом пропозицій29 черв. 11:37 – 7 лип. 20:00Очікувана вартість216 279,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-004109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 38580000-4 - Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення (Рентгенозахисні двері та вікно)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено19 черв. 11:12
Прийом пропозицій19 черв. 11:12 – 29 черв. 09:00Очікувана вартість273 165,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАмпулопроводи до гамма-дефектоскопів Sentinel 880 Series
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено8 черв. 16:51
Прийом пропозицій8 черв. 16:51 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість757 440,00 грн
без ПДВЗавершена