Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38570000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-002954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38570000-1 Регулювальні та контрольні прилади й апаратура
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість1 265,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле контролю (рівень рідини)
Ім'я:Ананьєва Ольга ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380958105855 Веб сайт: ЄДРПОУ:30615813Очікувана вартість3 093,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38570000-1 Регулювальні та контрольні прилади й апаратура
Очікувана вартість99 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМетрошток
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок керування DMG972-N
Ім'я:Харченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532510412 Веб сайт: ЄДРПОУ:03338030Очікувана вартість11 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрафітова кювета з поперечними обмежувачами 10 шт
Очікувана вартість40 548,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар, зазначений у Специфікації
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРегулятор температури газового котла
Ім'я:Харченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532510412 Веб сайт: ЄДРПОУ:03338030Очікувана вартість5 103,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораТрасошукач
Оголошено4 серп. 13:49
Прийом пропозицій8 серп. 00:00 – 12 серп. 16:00Очікувана вартість422 400,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-001443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРегулювальні та контрольні прилади й апаратура
Ім'я:Галака Олександра ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638575763 ЄДРПОУ:40166205Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок перетворення взаємної індуктивності
Оголошено3 серп. 09:50
Прийом пропозицій3 серп. 09:50 – 11 серп. 12:00Очікувана вартість47 040,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбмежники швидкості
Ім'я:Галака Олександра ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638575763 ЄДРПОУ:40166205Очікувана вартість57 729,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали системи забезпечення газами
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість37 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРегулювальні та контрольні прилади й апаратура (Термоперетворювачі ТСМ)
Ім'я:Філоненко Аліна ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457255412 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131334Оголошено28 лип. 09:24
Прийом пропозицій28 лип. 09:24 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРегулювальні прилади
Очікувана вартість7 966,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювач-регулятор багатофункціональний одноканальний ТРМ1-Н.У.Р
Очікувана вартість3 570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвуковий дефектоскоп
Очікувана вартість84 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермостат
Ім'я:Шиденко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385835 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено17 лип. 09:13
Прийом пропозицій17 лип. 09:13 – 27 лип. 13:00Очікувана вартість64 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-010920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38570000-1 - Регулювальні та контрольні прилади й апаратура (Вимірювач-ПІД-регулятор багатофункціональний одноканальний ТРМ210- ЩІ.ТТ)
Очікувана вартість6 978,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля обладнання для ремонтних робіт автомобільної техніки
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro