Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38560000-8»

  • ID: UA-2026-08-28-007970-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спідометр ГАЗ-53 (DETALKA)

    Ім'я:
    Федотова Інна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380665296033 ЄДРПОУ:
    33441774
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 832,67 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-003631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тахограф цифровий

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 11:44

    Прийом пропозицій
    24 серп. 11:44 – 1 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    73 980,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-19-000776-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Заправочна колонка та комплектуючі

    Ім'я:
    Бичкова Тетяна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504657672 Факс:
    +380462677092
    ЄДРПОУ:
    03358222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 766,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-004637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    тахограф

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-003404-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трос спідометра

    Ім'я:
    ТАРАСОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978001140 ЄДРПОУ:
    03363720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    945,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-004024-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-617_38560000-8 Лічильники продукції (Лічильник обертів)

    Ім'я:
    Анжела ВИШНЯКОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675720727 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 11:31

    Прийом пропозицій
    5 серп. 11:31 – 13 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    16 800,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-002924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 38560000-8 - Лічильники продукції

    Ім'я:
    Оксана Анатоліївна Бакланова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт:
    http://www.poe.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    00131819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-006039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильники продукції

    Ім'я:
    Фіщук Янна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673008483 Факс:
    +380673008483
    ЄДРПОУ:
    31480900
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    780,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-003316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 38560000-8 - Лічильники продукції

    Ім'я:
    Оксана Анатоліївна Бакланова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт:
    http://www.poe.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    00131819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-006832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини для ремонту автомобільного транспорту (Датчик спидометра )

    Ім'я:
    Ольга Табала
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994729785 ЄДРПОУ:
    41766296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-005939-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спідометр ПАЗ

    Ім'я:
    Ніна Богацька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435621199, +380630510202 ЄДРПОУ:
    44131574
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    725,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-009357-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тaхоспідометр (н/з)

    Ім'я:
    Одерій Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661554091 ЄДРПОУ:
    34329096
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 350,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-004035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Спідометри та тахометри» Код ДК 021:2015 - 38560000-8 Лічильники продукції.

    Ім'я:
    Маханькова Тетяна Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 11:28

    Прийом пропозицій
    26 черв. 11:28 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    141 022,35 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-000644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спідометр (код за ДК 021: 2015: 38560000-8 Лічильники продукції)

    Ім'я:
    Маргарита Грабов'як
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122214 ЄДРПОУ:
    37572331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-011840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спідометр для автомобіля ISUZU NQR71P

    Ім'я:
    Роман Горбатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504432503 ЄДРПОУ:
    26639685
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 16:01

    Прийом пропозицій
    27 черв. 09:00 – 1 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    8 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-007858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    38560000-8 Лічильники продукції

    Ім'я:
    Ципишева Оксана Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380737358894 Веб сайт:
    https://seaport.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 601,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-012589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тахометр TKRT

    Ім'я:
    Ольга Науменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442568446 Веб сайт:
    http://knutd.com.ua
    ЄДРПОУ:
    02070890
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 551,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-05-005998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Трос спідометра-1 шт.

    Ім'я:
    Катерина Бабенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380473631815 ЄДРПОУ:
    04591647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-009927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    С_26Т- 669_38560000-8 Лічильники продукції (Лічильник обертів)

    Ім'я:
    Олена ПЕТРОВСЬКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671584461 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 15:09

    Прийом пропозицій
    3 черв. 15:09 – 11 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    35 066,67 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-29-002230-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Спідометри та тахометри» Код ДК 021:2015 - 38560000-8 Лічильники продукції

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 трав. 10:41

    Прийом пропозицій
    29 трав. 10:41 – 7 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    141 022,35 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 55 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro