Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38554000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильники електроенергії
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено31 серп. 14:56
Прийом пропозицій31 серп. 14:56 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-011069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПараметризований трифазний багатотарифний електролічильник прямого вмикання, що враховує споживання активної, реактивної енергії з 2 інтерфейсами RS – 485 (5 (100) А (клас точності -1.0) (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 38550000-5 Лічильники)
Ім'я:Власенко Крістіна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442933612 ЄДРПОУ:03360905Оголошено25 серп. 16:02
Прийом пропозицій25 серп. 16:02 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник
Очікувана вартість2 327,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник NIK 2307 ARP.3T.1602.MC.21
Очікувана вартість8 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник NIK 2301 AP3.0000.M.12 ( Код ДК 021:2015 - 38550000-5 Лічильники )
Очікувана вартість7 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 38550000-5 - Лічильники
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість4 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник NIK 2300 AP3.2000.MC.11
Очікувана вартість13 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (лічильники)
Ім'я:Гончаренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380485225241 Факс:+380485225125ЄДРПОУ:32353064Очікувана вартість4 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38554000-3 Лічильники електроенергії (лічильник NIK)
Очікувана вартість1 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник електроенергії
Очікувана вартість10 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник NIK2102-02 М1 5(60)A 1 фаз (ДК 021:2015 38550000-5 Лічильники)
Очікувана вартість749,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛІЧИЛЬНИК ОДНОФАЗНИЙ NIK 2100
Очікувана вартість3 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії (Лічильник однофазний NIK 2100 AP6T.2802.MC.22)
Очікувана вартість3 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильники
Очікувана вартість2 484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник 3ф. 5-120А ел. А NIK-2301 АРЗ.0000.м.11 (код за ЄЗС 021:2015 38554000-3 Лічильники електроенергії)
Очікувана вартість2 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильники електроенергії
Ім'я:Томашевська Людмила БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985241012 ЄДРПОУ:39598608Очікувана вартість2 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильники електроенергії
Оголошено20 серп. 11:46
Прийом пропозицій20 серп. 11:46 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 200,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильники
Очікувана вартість1 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник електроенергії
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛІЧИЛЬНИК ОДНОФАЗНИЙ NIK 2100
Очікувана вартість3 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro