Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38552000-9»

  • ID: UA-2026-08-20-001762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильники

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 590,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011165-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 38550000-5-Лічильники(Лічильник тепла SHARKY 775/80-40 Pt 34, гільзи 70 мм; плату M-Bus для Sharky 775, Int8 )

    Ім'я:
    Людмила Наконечна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432551100 ЄДРПОУ:
    03082760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 749,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-002935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник G4 smart

    Ім'я:
    Денисюк Валентина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380354921856,380971345727 ЄДРПОУ:
    21166035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 388,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-001418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 38552000-9 Електронні лічильники

    Ім'я:
    Леся Любомирівна Лещишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971632491 ЄДРПОУ:
    20265143
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 784,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-004656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 38550000-5 по ДК 021:2015 – Лічильники (Лічильники). РПЗ - 9.112.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 12:28

    Прийом пропозицій
    27 лип. 12:28 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    18 460,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-009742-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лічильники

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 15:46

    Прийом пропозицій
    14 лип. 15:46 – 23 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    697 749,43 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-015398-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лічильники води

    Ім'я:
    Яна Закаблукова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509259524 ЄДРПОУ:
    41615585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 22:45

    Прийом пропозицій
    30 черв. 22:45 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    195 065,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-001181-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 38550000-5 по ДК 021:2015 – Лічильники (Лічильники). РПЗ 2026: 9.112.

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 черв. 09:49

    Прийом пропозицій
    22 черв. 09:49 – 30 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    18 460,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-26-011815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник електронний

    Ім'я:
    Мельничук Тетяна Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973622588 ЄДРПОУ:
    00496588
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 420,25 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-20-000511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар- код CPV 38550000-5 по ДК 021:2015 – Лічильники (Лічильники). РПЗ - 9.112.

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 09:00

    Прийом пропозицій
    20 трав. 09:00 – 28 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    18 460,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-19-007567-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електролічильник 3-ох фазний (ДК 021:2015: 38550000-5 - Лічильники:)

    Ім'я:
    Ушпалевич Зоя Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967539661 ЄДРПОУ:
    23564981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 790,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-24-001567-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник. Код за ДК 021:2025 - 38550000-5 Лічильники.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    35686763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 988,11 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-10-009361-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник. Код за ДК 021:2025 - 38550000-5 Лічильники.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    35686763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 476,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-26-007279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник Аватар 1Ф

    Ім'я:
    Затолюк Віктор Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689558312 ЄДРПОУ:
    03328310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-25-009189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильники

    Ім'я:
    Костенко Євгенія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 ЄДРПОУ:
    07807645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 625,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-010292-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    лічильник трифазний

    Ім'я:
    Дрина Раїса Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956538764 Факс:
    +380337995245
    ЄДРПОУ:
    03188180
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 402,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-06-003252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Трифазні багатофункціональні прилади обліку та багатофункціональні двонаправлені прилади обліку (інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» п. 2.1.1.5.1, 2.1.2.1.1-2.1.2.1.10, 2.1.3.1-2.1.3.2,2.1.2.1.8,2.1.2.1.11-2.1.2.1.17, 2.1.3.8, 2.1.4.2.2 ІП 2026)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 бер. 14:16

    Прийом пропозицій
    6 бер. 14:16 – 17 бер. 10:00
    Очікувана вартість

    2 984 129,76 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-28-013447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (Електролічильник) для підключення генераторів (ДК 021:2015: 38550000- : Лічильники)

    Ім'я:
    Тимченко Інна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457121402 ЄДРПОУ:
    05408349
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 470,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-13-002311-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник електричний постійного струму та шунт

    Ім'я:
    Затолюк Віктор Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689558312 ЄДРПОУ:
    03328310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    56 616,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-018655-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лічильник газу

    Ім'я:
    Мар'яна Ватаманюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680499848 Веб сайт:
    https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
    ЄДРПОУ:
    43993503
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 12 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro