Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38520000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-008292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрофесійний мультимарочний автосканер
Оголошено2 вер. 14:31
Прийом пропозицій8 вер. 14:29 – 11 вер. 14:29 -
ID: UA-2026-08-31-010101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 38520000-6 «Сканери» (Сканер 3D Creality RaptorX або еквівалент)
Оголошено31 серп. 16:19
Прийом пропозицій31 серп. 16:19 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-004753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобільний мультимарочний сканер X-431 PRO3 SE LAUNCH
Оголошено27 серп. 12:10
Прийом пропозицій2 вер. 09:00 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-008684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 38520000-6 — Сканери (Потоковий сканер Avision AD345G)
Очікувана вартість29 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 38520000-6 Сканери
Очікувана вартість49 250,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗчитувач міток для тварин REDTECH 330D (Animal Tag Reader) ДК 021:2015 – 38520000-6 Сканери
Очікувана вартість7 530,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38520000-6 Сканери
Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3D Сканер
Очікувана вартість210 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобільний сканер згідно коду ДК 021:2015 38520000-6 «Сканери»
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗміни до річного плану
Очікувана вартість57 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3D-сканери за ДК 021:2015 38520000-6 Сканери
Очікувана вартість189 947,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичний адаптер нового покоління для вантажівок та легкого комерційного транспорту
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтосканер мультимарочний з адаптером для вантажних автомобілів та модулем-імітатором датчиків
Оголошено13 серп. 14:50
Прийом пропозицій13 серп. 14:50 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість113 108,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСканери автомобільні
Оголошено11 серп. 10:53
Прийом пропозицій11 серп. 10:53 – 21 серп. 12:00Очікувана вартість261 330,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D Сканер
Оголошено10 серп. 16:36
Прийом пропозицій10 серп. 16:36 – 18 серп. 18:00Очікувана вартість175 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-003973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійний сканер для отримання високоякісних зображень .
Оголошено5 серп. 11:29
Прийом пропозицій5 серп. 11:29 – 13 серп. 11:15Очікувана вартість310 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-007651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикнижкові сканера
Очікувана вартість44 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38520000-6 Сканери (зчитувач міток для тварин)
Очікувана вартість2 693,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля3D сканер Creality CR-Scan Raptor
Оголошено3 серп. 13:52
Прийом пропозицій7 серп. 00:00 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-002029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидіагностичний автомобільний сканер-38520000-6 Сканери
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro