Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38516000-5»
-
ID: UA-2026-08-18-004143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскоп бінокулярний біологічний BS.1157-PLі, камера вбудована 5МП, Euromex
Очікувана вартість85 350,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи шкільні (для здобувачів освіти) та цифрові для лабораторій біології НУШ
Ім'я:Тимощук Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380683261469 ЄДРПОУ:40492437Оголошено4 серп. 12:33
Прийом пропозицій4 серп. 12:33 – 12 серп. 08:00Очікувана вартість161 001,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп, код за НК 031:2024: W0202050303 – Оптичні лабораторні мікроскопи, код за НК 024:2023: 35484 Мікроскоп світловий стандартний (ДК 021:2015: 38510000-3 – Мікроскопи)
Ім'я:Федан Іван СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Оголошено3 серп. 22:04
Прийом пропозицій3 серп. 22:04 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 130,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-003566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрові мікроскопи
Оголошено3 серп. 11:42
Прийом пропозицій3 серп. 11:42 – 11 серп. 07:50Очікувана вартість119 478,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп
Оголошено29 лип. 13:15
Прийом пропозицій29 лип. 13:15 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 075,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-005450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскоп бінокулярний
Очікувана вартість99 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп з освітленням по Келлеру
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено24 лип. 13:18
Прийом пропозицій24 лип. 13:18 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість119 650,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-010394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи шкільні (для здобувачів освіти) та цифрові для лабораторій біології НУШ
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Оголошено20 лип. 17:09
Прийом пропозицій20 лип. 17:09 – 28 лип. 08:00Очікувана вартість161 001,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-008409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи (Мікроскоп з фотофіксацією у комплекті, НК 024:2023: 35484 Мікроскоп світловий стандартний (НК 031:2024 W0202050303 – Оптичні лабораторні мікроскопи))
Оголошено9 лип. 15:35
Прийом пропозицій9 лип. 15:35 – 17 лип. 01:00Очікувана вартість1 104 728,97 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-009010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи шкільні (для здобувачів освіти) та цифрові для лабораторій біології НУШ
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Оголошено8 лип. 15:38
Прийом пропозицій8 лип. 15:38 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість161 001,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-006408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскопи, код ДК 021:2015 – 38510000-3 Мікроскопи, Цифровий тринокулярний біологічний мікроскоп з цифровою камерою код ДК 021:2015 - 38516000-5 Монокулярні та/або бінокулярні світлові біологічні мікроскопи
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-001384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп бінокулярний
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено6 лип. 10:14
Прийом пропозицій6 лип. 10:14 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість333 454,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-006631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп бінокулярний
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено26 черв. 13:28
Прийом пропозицій26 черв. 13:28 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість400 145,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-004107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи, цифрові камери для мікроскопа (ДК 021:2015 38510000-3 Мікроскопи): Мікроскоп бінокулярний (ДК 021:2015 38516000-5 Монокулярні та/або бінокулярні світлові біологічні мікроскопи; код НК 024:2023 35484 Мікроскоп світловий стандартний; код НК 031:2024 W0202050303 ОПТИЧНІ ЛАБОРАТОРНІ
МІКРОСКОПИ); Мікроскоп тринокулярний біологічний (ДК 021:2015 38511000-0 Електронні мікроскопи; код НК 024:2023 35484 Мікроскоп світловий стандартний; код НК 031:2024 W0202050304 ЦИФРОВІ ЛАБОРАТОРНІ МІКРОСКОПИ); Цифрова камера для мікроскопа (ДК 021:2015 38519000-6 Деталі мікроскопів різні; код НК 024:2023 35576 Фотокамера для мікроскопа; код НК 031:2024 W0202050303 ОПТИЧНІ ЛАБОРАТОРНІ МІКРОСКОПИ) Оголошено19 черв. 13:28
Прийом пропозицій19 черв. 13:28 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість116 687,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-008396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп медичний бінокулярний
Оголошено16 черв. 14:22
Прийом пропозицій16 черв. 14:22 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість234 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-003469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи, код ДК 021:2015 – 38510000-3 Мікроскопи (Лот 1 – Мікроскоп металографічний інвертований код ДК 021:2015 - 38513100-5 Інвертовані мікроскопи, Лот 2 – Цифровий тринокулярний біологічний мікроскоп з цифровою камерою код ДК 021:2015 - 38516000-5 Монокулярні та/або бінокулярні світлові
біологічні мікроскопи) Оголошено4 черв. 10:53
Прийом пропозицій4 черв. 10:53 – 12 черв. 12:00Очікувана вартість235 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-23-000520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи та фотоприладдя до них
Оголошено23 трав. 16:42
Прийом пропозицій23 трав. 16:42 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 582,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-001798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 38510000-3 по ДК 021:2015 Мікроскопи (Мікроскоп бінокулярний). РПЗ - 9.307.
Оголошено19 трав. 09:58
Прийом пропозицій19 трав. 09:58 – 28 трав. 10:00Очікувана вартість44 354,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-013425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБінокулярний мікроскоп (лабораторний тип) (ДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи (CPV: 38510000-3 Microscopes)), в рамках реалізації проєкту STEMLab Synergy: формування навичок майбутнього в українських і румунських школах («STEMLab Synergy: Shaping Future Skills in Romanian & Ukrainian Schools»)
(номер проєкту ROUA00153), згідно програми Interreg VI-A NEXT Румунія-Україна Оголошено13 трав. 20:04
Прийом пропозицій13 трав. 20:04 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-004464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи (Мікроскоп бінокулярний), НК 024:2023: 35484 - Мікроскоп світловий стандартний ДК 021:2015: 38516000-5)
Оголошено4 трав. 11:42
Прийом пропозицій4 трав. 11:42 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість298 800,00 грн
з ПДВЗавершена