Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38510000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-000750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораУльтразвуковий дефектоскоп
Оголошено1 вер. 09:31
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ
Ім'я:Ільченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686226334 ЄДРПОУ:24902641Оголошено31 серп. 23:02
Прийом пропозицій31 серп. 23:02 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 500,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів5 дн. 2 г. 44 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-012861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією з метою технічного забезпечення виконання науково-дослідної роботи, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено31 серп. 19:48
Прийом пропозицій31 серп. 19:48 – 8 вер. 03:00 -
ID: UA-2026-08-31-010348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНОГО КАБІНЕТУ БІОЛОГІЇ. Мікроскопи Код ДК 021:2015 38510000-3 Мікроскопи
Оголошено31 серп. 16:28
Прийом пропозицій31 серп. 16:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-012073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп цифровий
Ім'я:Ільченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686226334 ЄДРПОУ:24902641Оголошено28 серп. 23:56
Прийом пропозицій28 серп. 23:56 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМікроскоп тринокулярний Mechanic MC75T-B11 з додатковою комплектацією
Оголошено28 серп. 11:28
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскопи шкільні (для здобувачів освіти) та цифрові для лабораторій біології та фізики НУШ
Оголошено28 серп. 11:25
Прийом пропозицій28 серп. 11:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХірургічний мікроскоп для мікронейроваскулярної хірургії
Ім'я:Віктор ТОМЧУКE-mail: [email protected] Телефон: +380665374250, +380442596426 Веб сайт: ЄДРПОУ:05415792Оголошено27 серп. 16:20
Прийом пропозицій27 серп. 16:20 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-009026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV): 38510000-3 — Мікроскопи (Мікроскоп з фотофіксацією у комплекті - 1 шт.) НК 024:2023: 35484 Мікроскоп світловий стандартний (НК 031:2024 W0202050303 – Оптичні лабораторні мікроскопи))
Оголошено27 серп. 15:11
Прийом пропозицій27 серп. 15:11 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичний мікроскоп
Оголошено26 серп. 14:15
Прийом пропозицій26 серп. 14:15 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти обладнання для навчальних кабінетів хімії та біології
Оголошено26 серп. 12:07
Прийом пропозицій26 серп. 12:07 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-014158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскоп Konus Crystal-Pro
Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системицифровий мікроскоп
Очікувана вартість17 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38510000-3 Мікроскопи (мікроскоп біологічний)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість18 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскопи учнівські
Очікувана вартість99 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОб'єктив ахромат 100х/1,25 (S) (МІ) для XS-3330
Очікувана вартість4 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскоп шкільний Тип 1, Мікроскоп цифровий LCD Тип 2
Ім'я:Олександра Лук'янчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412420983 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493681Очікувана вартість98 710,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимікроскоп B-20R
Очікувана вартість65 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскоп MICROmed ZOOM SM-6630; Мікроскоп MICROmed Fusion FS-7620
Очікувана вартість85 248,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікроскоп цифровий LCD B-61V. Мікроскоп шкільний В-20R.
Очікувана вартість47 745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro