Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38500000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-013714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкспрес-тести для виявлення та ідентифікації наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК 021:2015– 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати / CPV code: 38540000-2 Machines and apparatus for testing and measuring в межах реалізації проекту Модернізація пунктів пропуску
(HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина–Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 Project № HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP Оголошено4 вер. 19:57
Прийом пропозицій4 вер. 19:57 – 5 жовт. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-010431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильники електроенергії
Оголошено4 вер. 15:08
Прийом пропозицій4 вер. 15:08 – 21 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-04-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальне обладнання
Оголошено4 вер. 14:56
Прийом пропозицій4 вер. 14:56 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-009108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФільтри для відбору проб рентгенофлюоресцентного спектрометру Rigaku NEXDE
Оголошено4 вер. 14:29
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-014112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтенд для гідравлічного випробування балонів
Ім'я:Колядюк Василь МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380352519580 Факс:+380352519580Веб сайт: ЄДРПОУ:38535547Оголошено3 вер. 17:51
Прийом пропозицій3 вер. 17:51 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-009250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Радар симулятор)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено3 вер. 14:39
Прийом пропозицій3 вер. 14:39 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс на основі DAQ плати збора даних National Instrument DAQ PCIe-6323, X Series з кабелям та блоками узгодження сигналу
Оголошено3 вер. 13:13
Прийом пропозицій3 вер. 13:13 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМашина випробувальна електромеханічна універсальна (розривна)
Оголошено3 вер. 10:03
Прийом пропозицій7 вер. 15:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛічильник електроенергії однофазний NIK НІК 2102-02 М2
Оголошено2 вер. 19:32
Прийом пропозицій2 вер. 19:32 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-008292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрофесійний мультимарочний автосканер
Оголошено2 вер. 14:31
Прийом пропозицій8 вер. 14:29 – 11 вер. 14:29 -
ID: UA-2026-09-02-003922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати (Прецизійний поворотний стіл з комплектом допоміжного обладнанням)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено2 вер. 11:25
Прийом пропозицій2 вер. 11:25 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-002238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВипробувань та перевірки автомобільної техніки
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Оголошено2 вер. 10:24
Прийом пропозицій8 вер. 10:29 – 11 вер. 10:29 -
ID: UA-2026-09-01-009414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРентгенотелевізійна система (інтроскоп)
Оголошено1 вер. 16:05
Прийом пропозицій5 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючі та ремкомплекти до лічильників
Оголошено1 вер. 15:43
Прийом пропозицій8 вер. 15:14 – 15 вер. 15:14 -
ID: UA-2026-09-01-003821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект електрообладнання (лічильник) для обліку витрат електроенергії (електровозів постійного струму)
Оголошено1 вер. 11:58
Прийом пропозицій7 вер. 15:00 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-000750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораУльтразвуковий дефектоскоп
Оголошено1 вер. 09:31
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроскоп та комплект мікропрепаратів для кабінету Біології (для Вчителя та Учня) з методичним керівництвом цифровим курсом з функціями ШІ
Ім'я:Ільченко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686226334 ЄДРПОУ:24902641Оголошено31 серп. 23:02
Прийом пропозицій31 серп. 23:02 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість102 500,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів2 дн. 17 г. 9 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-012861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 38510000-3 мікроскопи (закупівля мікроскопу з розширеною комплектацією з метою технічного забезпечення виконання науково-дослідної роботи, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено31 серп. 19:48
Прийом пропозицій31 серп. 19:48 – 8 вер. 03:00 -
ID: UA-2026-08-31-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКліматична камера для контрольованої зміни температури та вологості
Оголошено31 серп. 18:43
Прийом пропозицій31 серп. 18:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний багатофункціональний тестер Marshall mechanical machine або еквівалент (ДК 021:2015: 38540000-2 — Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати)
Оголошено31 серп. 17:09
Прийом пропозицій31 серп. 17:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення