Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38437110-1»
-
ID: UA-2026-08-26-002162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечники для піпеток
Очікувана вартість1 881,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток, Штативи для пробірок для шейкерів
Очікувана вартість9 464,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник до піпет-дозатора 200 мкл жовтий типу GILSON (уп. 1000 шт.), уп. 1000 шт. Наконечник до піпет-дозатора 100-1000 мкл блакитний, універсальний «Labexpert» (500 шт/пак), уп.500 шт.
Очікувана вартість2 574,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвітло-блакитний наконечник
Очікувана вартість246,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток
Очікувана вартість2 415,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники до піпеточних дозаторів
Очікувана вартість7 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори
Ім'я:Дуб Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:+380324852294ЄДРПОУ:20763591Очікувана вартість2 054,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник тип Гіпсон
Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОД ДК 021:2015 - 38430000-8 ДЕТЕКТОРИ ТА АНАЛІЗАТОРИ (Дозатори змінного об’єму одноканальні (НК 024:2023 – 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний; НК 031:2024 - W0503020199 (Піпетки – Інше). Наконечник стерильний для кухля Есмарха (НК 024:2023 - 11583 – Наконечник для клізми; НК 031:2024 -
A06010103 (Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові)) Очікувана вартість8 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено10 лип. 13:08
Прийом пропозицій10 лип. 13:08 – 20 лип. 08:00Очікувана вартість79 692,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-004885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість971,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 - 38430000-8 ДЕТЕКТОРИ ТА АНАЛІЗАТОРИ (Дозатори змінного об’єму одноканальні (НК 024:2023 – 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний; НК 031:2024 - W0503020199 (Піпетки – Інше). Наконечник стерильний для кухля Есмарха (НК 024:2023 - 11583 – Наконечник для клізми; НК 031:2024 -
A06010103 (Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові)) Оголошено30 черв. 14:11
Прийом пропозицій30 черв. 14:11 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 156,66 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДозатор фіксованого об`єму; Дозатор піпеточний змінного об'єму; Штатив-перекладина універсальний для дозаторів; Наконечники; Наконечники до 10 мкл універсальні з фільтром в штативі; Штатив для наконечників , Код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори.
Оголошено30 черв. 14:23
Прийом пропозицій30 черв. 14:23 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-003648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38430000-8 Детектори та аналізатори (38437110-1 Наконечники для піпеток)
Оголошено19 черв. 11:03
Прийом пропозицій19 черв. 11:03 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 800,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-16-005176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДозатори піпеточні, наконечники для піпеточних дозаторів, піпетки мірні, апарати титрувальні, штативи
Оголошено16 черв. 11:54
Прийом пропозицій16 черв. 11:54 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість167 309,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-006292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено15 черв. 13:44
Прийом пропозицій15 черв. 13:44 – 23 черв. 08:00Очікувана вартість96 018,64 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-10-010681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя до лабораторних піпеток
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість9 045,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 черв. 09:43
Прийом пропозицій10 черв. 09:43 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 679,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-009357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи958 Накінечники для піпет-дозаторів 5-200 мкл жовті, Gilson, уп.1000 шт, Kartell, уп.1000 шт. (1025/U) Наконечники універсальні з ПП, об. 50-1,250l мкл, градуювання, нейтрального кольору, 500 шт/уп, Aptaca S.p.A.
Очікувана вартість9 390,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-012747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвітло-блакитний наконечник
Очікувана вартість246,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro