Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38437100-8»
-
ID: UA-2026-08-31-003523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіпетка Пастера 3 мл, стер. Nuova Aptaca (1502/SG/CS)
Очікувана вартість75,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечники для піпеток
Очікувана вартість1 881,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток, Штативи для пробірок для шейкерів
Очікувана вартість9 464,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіпетки Пастера
Очікувана вартість585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник до піпет-дозатора 200 мкл жовтий типу GILSON (уп. 1000 шт.), уп. 1000 шт. Наконечник до піпет-дозатора 100-1000 мкл блакитний, універсальний «Labexpert» (500 шт/пак), уп.500 шт.
Очікувана вартість2 574,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвітло-блакитний наконечник
Очікувана вартість246,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток
Очікувана вартість2 415,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники до піпеточних дозаторів
Очікувана вартість7 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори
Ім'я:Дуб Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:+380324852294ЄДРПОУ:20763591Очікувана вартість2 054,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (відповідний код – 38437100-8 - Піпетки) (Мікропіпетка варіабельного об’єму 5-50 µl (мкл) (НК 024:2023: 42875 - Мікропіпетка механічна, НК 031:2024: W0503020199 - піпетки – інше); Мікропіпетка варіабельного об’єму 20-200 µl (мкл) (НК 024:2023:
42875 - Мікропіпетка механічна, НК 031:2024: W0503020199 - піпетки – інше); Мікропіпетка варіабельного об’єму 100-1000 µl (мкл) (НК 024:2023: 42875 - Мікропіпетка механічна, НК 031:2024: W0503020199 - піпетки – інше)) Оголошено17 лип. 12:39
Прийом пропозицій17 лип. 12:39 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість31 670,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник тип Гіпсон
Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікропіпетка Dlab MictoPttte Plus варіабельного об’єму
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОД ДК 021:2015 - 38430000-8 ДЕТЕКТОРИ ТА АНАЛІЗАТОРИ (Дозатори змінного об’єму одноканальні (НК 024:2023 – 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний; НК 031:2024 - W0503020199 (Піпетки – Інше). Наконечник стерильний для кухля Есмарха (НК 024:2023 - 11583 – Наконечник для клізми; НК 031:2024 -
A06010103 (Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові)) Очікувана вартість8 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до лабораторних мішалок, гомогенізаторів та піпет-дозаторів
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 лип. 14:45
Прийом пропозицій10 лип. 14:45 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість36 816,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-005502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для лабораторних досліджень – код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено10 лип. 13:08
Прийом пропозицій10 лип. 13:08 – 20 лип. 08:00Очікувана вартість79 692,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіпетки Панченкова
Очікувана вартість2 202,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-004885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток
Ім'я:Климишин Ігор ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 Веб сайт: ЄДРПОУ:25575150Очікувана вартість971,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектори та аналізатори
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 - 38430000-8 ДЕТЕКТОРИ ТА АНАЛІЗАТОРИ (Дозатори змінного об’єму одноканальні (НК 024:2023 – 35734 - Дозатор рідини лабораторний, ручний; НК 031:2024 - W0503020199 (Піпетки – Інше). Наконечник стерильний для кухля Есмарха (НК 024:2023 - 11583 – Наконечник для клізми; НК 031:2024 -
A06010103 (Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові)) Оголошено30 черв. 14:11
Прийом пропозицій30 черв. 14:11 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 156,66 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДозатор фіксованого об`єму; Дозатор піпеточний змінного об'єму; Штатив-перекладина універсальний для дозаторів; Наконечники; Наконечники до 10 мкл універсальні з фільтром в штативі; Штатив для наконечників , Код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори.
Оголошено30 черв. 14:23
Прийом пропозицій30 черв. 14:23 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 600,00 грн
з ПДВЗавершена