Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38437000-7»
-
ID: UA-2026-08-20-012154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНаконечник
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено20 серп. 16:54
Прийом пропозицій20 серп. 16:54 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіпетка Пастера 3 мл, стер. Nuova Aptaca (1502/SG/CS)
Очікувана вартість75,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікропіпетка до ШОЕ метра, фільтр беззольний, крафт папір, накінечник
Очікувана вартість9 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакінечники для піпеток
Очікувана вартість1 881,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріопробірки 2.0 мл стійке дно внутр. різьблення ПП стер. ПП (2х50 шт / уп) (LLG) (9.401 163); Штатив для кріопробірок 2...5 мл 50 місць (уп. 4 шт) (Heathrow Scientific) (6.238 908).
Очікувана вартість11 288,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні піпетки та приладдя до них
Очікувана вартість68 897,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-08-18-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток, Штативи для пробірок для шейкерів
Очікувана вартість9 464,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні піпетки та приладдя до них (Піпет дозатори одноканальні змінного об'єму) для лабораторії ДНК
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Оголошено17 серп. 21:36
Прийом пропозицій17 серп. 21:36 – 25 серп. 16:00Очікувана вартість246 105,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіпетки Пастера
Очікувана вартість585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник до піпет-дозатора 200 мкл жовтий типу GILSON (уп. 1000 шт.), уп. 1000 шт. Наконечник до піпет-дозатора 100-1000 мкл блакитний, універсальний «Labexpert» (500 шт/пак), уп.500 шт.
Очікувана вартість2 574,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвітло-блакитний наконечник
Очікувана вартість246,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток
Очікувана вартість2 415,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) – 38430000-8 – «Детектори та аналізатори» (Накінечник жовтий 0,5-200 µl (мкл), (1000 шт/паков.) / універсальний, типу Епендорф, накінечник 100-1000 µl (мкл), (500 шт/паков.)/ універсальний типу Гілсон, код НК 024:2023 - 16822 – Наконечник піпетки)
Очікувана вартість428,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38430000-8 ДЕТЕКТОРИ ТА АНАЛІЗАТОРИ (Дозатори піпеточні - НК 024:2023 - 38522 Піпетка механічна, НК 031:2024 - W0503020199 (Піпетки – Інше), Реакційні кювети - НК 024:2023 код 61032 - Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro ) одноразового використання, НК 031:2024 код
W0503010203 - АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТКИ Оголошено5 серп. 11:24
Прийом пропозицій5 серп. 11:24 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість317 983,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-007851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір піпет-дозаторів
Очікувана вартість21 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до них
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до них (НК 024:2023 –42875 Мікропіпетка механічна, код НК 031:024 W 0503020199 – Піпетки- інше
Очікувана вартість34 992,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники до піпеточних дозаторів
Очікувана вартість7 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори
Ім'я:Дуб Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324850974 Факс:+380324852294ЄДРПОУ:20763591Очікувана вартість2 054,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (відповідний код – 38437100-8 - Піпетки) (Мікропіпетка варіабельного об’єму 5-50 µl (мкл) (НК 024:2023: 42875 - Мікропіпетка механічна, НК 031:2024: W0503020199 - піпетки – інше); Мікропіпетка варіабельного об’єму 20-200 µl (мкл) (НК 024:2023:
42875 - Мікропіпетка механічна, НК 031:2024: W0503020199 - піпетки – інше); Мікропіпетка варіабельного об’єму 100-1000 µl (мкл) (НК 024:2023: 42875 - Мікропіпетка механічна, НК 031:2024: W0503020199 - піпетки – інше)) Оголошено17 лип. 12:39
Прийом пропозицій17 лип. 12:39 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість31 670,00 грн
без ПДВЗавершена