Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38436000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-007695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнітна мішалка з підігрівом
Оголошено31 серп. 15:04
Прийом пропозицій31 серп. 15:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШейкер лабораторний (круговий) , лабораторний дисольвер (38430000-8 Детектори та аналізатори)
Оголошено31 серп. 13:49
Прийом пропозицій31 серп. 13:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнітна мішалка з підігрівом
Оголошено28 серп. 14:08
Прийом пропозицій28 серп. 14:08 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (Ультразвуковий диспергатор (гомогенізатор))
Оголошено28 серп. 12:54
Прийом пропозицій28 серп. 12:54 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-003237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрепаративна автоматизована ситова машина для гранулометричного розділення твердих матеріалів, автоматизована система ситового аналізу для визначення гранулометричного складу твердих компонентів
Оголошено21 серп. 10:56
Прийом пропозицій21 серп. 10:56 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість589 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-001125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРолер з цифровим керуванням Ролер з механічним керуванням
Оголошено21 серп. 09:40
Прийом пропозицій21 серп. 09:40 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість32 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-009342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШейкер лабораторний (круговий) , лабораторний дисольвер (38430000-8 Детектори та аналізатори)
Оголошено19 серп. 15:10
Прийом пропозицій19 серп. 15:10 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-008269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечники для піпеток, Штативи для пробірок для шейкерів
Очікувана вартість9 464,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагнітні мішалки
Очікувана вартість38 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічний диспергатор (змішувач) , лабораторний дисольвер (мішалка) , мішалка пристінна (38430000-8 Детектори та аналізатори)
Оголошено14 серп. 14:19
Прийом пропозицій14 серп. 14:19 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 458,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-004594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (Ультразвуковий диспергатор (гомогенізатор))
Оголошено11 серп. 12:27
Прийом пропозицій11 серп. 12:27 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-007560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено10 серп. 15:05
Прийом пропозицій10 серп. 15:05 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість82 586,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-008414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолбонагрівачі безкаркасні
Оголошено6 серп. 15:05
Прийом пропозицій6 серп. 15:05 – 17 серп. 23:00Очікувана вартість45 688,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-007469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеханічний диспергатор (змішувач) , лабораторний дисольвер (мішалка) , мішалка пристінна (38430000-8 Детектори та аналізатори)
Оголошено5 серп. 14:24
Прийом пропозицій5 серп. 14:24 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість81 458,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-000932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтатив для пробірок
Очікувана вартість215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори ( Магнітна мішалка)
Оголошено31 лип. 19:37
Прийом пропозицій31 лип. 19:37 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість47 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнітна мішалка з підігрівом
Оголошено30 лип. 17:54
Прийом пропозицій30 лип. 17:54 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-007816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнітні мішалки
Оголошено27 лип. 15:07
Прийом пропозицій27 лип. 15:07 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 925,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-007010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМішалки магнітні
Оголошено24 лип. 14:16
Прийом пропозицій24 лип. 14:16 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість128 275,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМагнітні мішалки
Оголошено23 лип. 15:24
Прийом пропозицій23 лип. 15:24 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВСкасована