Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38434570-2»
-
ID: UA-2026-09-02-012452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Автоматичний гематологічний аналізатор (НК 024:2023: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний; НК 031:2024: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна
здатність <= 100 тестів/год); ДК 021:2015: 38434570-2 Гематологічні аналізатори)) Оголошено2 вер. 16:40
Прийом пропозицій2 вер. 16:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори
Оголошено28 серп. 15:17
Прийом пропозицій28 серп. 15:17 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-013452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний гематологічний аналізатор; код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (код НК 024:2023: 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro або еквівалент); код НК 031:2024: W0202010201- АВТОМАТИЧНІ 3-КОМПОНЕНТНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ)
Оголошено26 серп. 18:08
Прийом пропозицій26 серп. 18:08 – 3 вер. 09:00Очікувана вартість253 516,82 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор
Оголошено12 серп. 16:19
Прийом пропозицій12 серп. 16:19 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість285 046,73 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-006761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний автоматичний код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023-35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, код НК 031:2024: W0202010201 – Автоматичні 3-компонентні гематологічні
аналізатори) Оголошено29 лип. 14:22
Прийом пропозицій29 лип. 14:22 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість897 196,26 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання (автоматичний аналізатор ШОЕ)
Оголошено23 лип. 08:25
Прийом пропозицій23 лип. 08:25 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 812,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний автоматичний код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023-35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, код НК 031:2024: W0202010201 – Автоматичні 3-компонентні гематологічні
аналізатори) Оголошено20 лип. 16:24
Прийом пропозицій20 лип. 16:24 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість897 196,26 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-004888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання гематологічного аналізатора для ВП «Дитяча лікарня» КНП «ТМО «СМОЛ»
Оголошено15 лип. 16:33
Прийом пропозицій15 лип. 16:33 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість327 102,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичний біохімічний аналізатор, НК 024:2023 – 56676 Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD (діагностика in vitro) автоматичний (НК 031:2024 W0201010101 Хімічні аналізатори – низька пропускна здатність (рандомізований доступ без
режиму ISE тестів/год <= 400)); Автоматичний гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476 – Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний (НК 031:2024 W0202010101 Автоматичні гематологічні аналізатори цільної крові – низька продуктивність (Пропускна здатність <= 100 тестів/год))) Оголошено10 лип. 15:05
Прийом пропозицій10 лип. 15:05 – 21 лип. 12:00Очікувана вартість2 583 041,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476-Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ
АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год) Ім'я:Рябченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456951556 ЄДРПОУ:01994505Оголошено10 лип. 14:40
Прийом пропозицій10 лип. 14:40 – 18 лип. 01:00Очікувана вартість233 644,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний автоматичний код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023-35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, код НК 031:2024: W0202010201 – Автоматичні 3-компонентні гематологічні
аналізатори). Оголошено10 лип. 14:31
Прийом пропозицій10 лип. 14:31 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість897 196,26 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-004312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор
Оголошено3 лип. 12:21
Прийом пропозицій3 лип. 12:21 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість210 280,37 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-009797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори крові ветеринарні (35476 - Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний; 56668 - Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний)
Ім'я:Євтушенко Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380567664828 ЄДРПОУ:02010681Оголошено26 черв. 15:39
Прийом пропозицій26 черв. 15:39 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор сечі напівавтоматичний (ДК 021:2015:38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2023:57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний, код НК 031:2024:W020101020102 Напівавтоматичні аналізатори сечі та Автоматичний гематологічний аналізатор (ДК 021:2015:38434570-2
Гематологічні аналізатори, код НК 024:2023:35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, код НК 031:2024:W0202010201 Автоматичні 3-компонентні гематологічні аналізатори) або їх еквіваленти ДК 021:2015:38430000-8 «Детектори та аналізатори» Оголошено26 черв. 15:07
Прийом пропозицій26 черв. 15:07 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість345 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичний гематологічний аналізатор (НК 024:2023: 35476 – Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний; НК 031:2024: W0202010101- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний))
Оголошено26 черв. 13:57
Прийом пропозицій26 черв. 13:57 – 5 лип. 13:56Очікувана вартість650 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-006932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Автоматичний гематологічний аналізатор (ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори, НК 024:2019: 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний)» (Automated Haematology Analyser (CPV Code 38430000-8 Detection and analysis apparatus, NC 024:2019 35476 — Automated
Haematology Analyser IVD (In Vitro Diagnostic)") Оголошено23 черв. 13:07
Прийом пропозицій23 черв. 13:07 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість728 547,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-008154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичний гематологічний аналізатор НК 024:2023 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, НК 031:2024:W0202010201 – Автоматичні 3-компонентні гематологічні аналізатори; Аналізатор сечі НК 024:2023 57860 -
Аналізатор сечі IVD (діагностика in vitro), напівавтоматичний, НК 031-2024: W020101020102 – Напівавтоматичні аналізатори сечі) Оголошено11 черв. 14:28
Прийом пропозицій11 черв. 14:28 – 19 черв. 01:00Очікувана вартість738 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-011156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні аналізатори (гематологічний автоматичний аналізатор, аналізатор сечі)
Очікувана вартість238 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний автоматичний (ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори)
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено30 квіт. 15:11
Прийом пропозицій30 квіт. 15:11 – 8 трав. 09:00Очікувана вартість309 433,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-014106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторні аналізатори (гематологічний автоматичний аналізатор, аналізатор сечі) (або еквівалент)
Оголошено8 квіт. 17:36
Прийом пропозицій8 квіт. 17:36 – 16 квіт. 08:00Очікувана вартість242 083,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась