Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38434520-7»
-
ID: UA-2026-08-21-005622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 38430000-8 Детектори та аналізатори (аналізатор швидкості осідання еритроцитів), НК 024:2023 код 56691 - Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 код W0202010101 Автоматичні гематологічні аналізатори цільної крові –
низька продуктивність (пропускна здатність до 100тестів/год), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 38434520-7 - Аналізатори крові. Ім'я:Веліксар Ігор ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380484642334 Факс:+380380484642ЄДРПОУ:38184885Оголошено21 серп. 12:20
Прийом пропозицій21 серп. 12:20 – 29 серп. 12:22Очікувана вартість1 195 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектори та аналізатори (шприц реагентів 500 мкл)
Очікувана вартість21 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор автоматичний гематологічний код ДК 021:2015 - 38430000-8 — Детектори та аналізатори
Оголошено29 лип. 09:42
Прийом пропозицій29 лип. 09:42 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість393 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіохімічний напівавтоматичний аналізатор LabAnalit CA-80 (або еквівалент) в комплекті з пристрієм для термостування
Оголошено21 лип. 11:29
Прийом пропозицій21 лип. 11:29 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 392,52 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-010789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (НК 024:2023: / НК 031:2024: 56691 - Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)/ W02029001 Пристрої для визначення швидкості осідання еритроцитів)
Оголошено17 лип. 19:40
Прийом пропозицій17 лип. 19:40 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість816 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори для проведення лабораторних досліджень, Код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори
Оголошено16 лип. 14:39
Прийом пропозицій16 лип. 14:39 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 345 794,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-010268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор швидкості осідання еритроцитів код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 56691 — Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), код НК 031:2024: W02029001 Пристрої для визначення
швидкості осідання еритроцитів) Оголошено14 лип. 16:07
Прийом пропозицій14 лип. 16:07 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість322 429,91 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-004201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний аналізатор ШОЕ
Оголошено10 лип. 11:59
Прийом пропозицій10 лип. 11:59 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 186,92 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіохімічний напівавтоматичний аналізатор LabAnalit CA-80 (або еквівалент) в комплекті з пристрієм для термостування
Оголошено8 лип. 15:23
Прийом пропозицій8 лип. 15:23 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 392,52 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-009376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга-рідер для ID-Cards в комплекті з інкубатором для ID-Cards
Оголошено7 лип. 16:03
Прийом пропозицій7 лип. 16:03 – 15 лип. 08:00Очікувана вартість1 247 573,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-010681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя до лабораторних піпеток
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість9 045,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-010538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021: 2015 38430000-8 Детектори та аналізатори (Кювета)
Оголошено9 черв. 15:19
Прийом пропозицій9 черв. 15:19 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 292,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – код 38430000-8 Детектори та аналізатори (Витратні матеріали для аналізаторів газів крові Stat Profile pHOx: назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 - код 38434520-7 Аналізатори крові: НК 024:2023 – 52867 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ),
калібратор/ НК 031:2024 - W0101060608 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГАЗІВ КРОВІ, ЕЛЕКТРОДИ АБО КАСЕТА; НК 024:2023 – 30218 Множинні аналіти газів крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал/ НК 031:2024 - W0101060607 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ АНАЛІЗУ ГАЗІВ КРОВІ – ЕЛЕКТРОДИ АБО КАСЕТА) Оголошено28 трав. 11:28
Прийом пропозицій28 трав. 11:28 – 5 черв. 12:00Очікувана вартість388 612,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-004050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиза кодом ДК 021: 2015 38430000-8 Детектори та аналізатори (Кювета, електроди)
Оголошено28 трав. 11:27
Прийом пропозицій28 трав. 11:27 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 192 871,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-007228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор електролітів (код НК 024:2023 - 56682 - Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro), код НК 031:2024 - W0201040201 Іон-селективні аналізатори електролітів) код за ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори (38434520-7 Аналізатори крові)
Оголошено26 трав. 13:15
Прийом пропозицій26 трав. 13:15 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість209 417,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-011604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний аналізатор ШОЕ (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ
АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год) Оголошено25 трав. 16:02
Прийом пропозицій25 трав. 16:02 – 2 черв. 01:00Очікувана вартість437 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-007525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор газів крові та електролітів Код НК 031:2024: W0201040102 АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ – З ДОДАТКОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ (pH, pO2, pCO2, гематокрит + метаболіти + електроліти, параметри CO-оксиметра і параметри коагуляції) НК 024:2023: 56661 Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in
vitro ) Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 38434520-7 Аналізатори крові Код за ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори Оголошено21 трав. 13:52
Прийом пропозицій21 трав. 13:52 – 29 трав. 08:00Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-000219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори
Оголошено1 квіт. 08:37
Прийом пропозицій1 квіт. 08:37 – 2 трав. 09:00Очікувана вартість355 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-009741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір реактивів (20% суспензія К+, К-)
Очікувана вартість7 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-003498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтоматический гематологический анализатор Mindray BC-30s
Оголошено25 бер. 10:50
Прийом пропозицій31 бер. 00:00 – 2 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість360 000,00 грн
з ПДВЗавершена