Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38434500-1»
-
ID: UA-2026-08-28-008822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори
Оголошено28 серп. 15:17
Прийом пропозицій28 серп. 15:17 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-009633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний біохімічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56676 — Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD, автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0201010101 (Рендомізований доступ
без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність) Оголошено27 серп. 15:32
Прийом пропозицій27 серп. 15:32 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-013452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний гематологічний аналізатор; код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (код НК 024:2023: 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro або еквівалент); код НК 031:2024: W0202010201- АВТОМАТИЧНІ 3-КОМПОНЕНТНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ)
Оголошено26 серп. 18:08
Прийом пропозицій26 серп. 18:08 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-005622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 38430000-8 Детектори та аналізатори (аналізатор швидкості осідання еритроцитів), НК 024:2023 код 56691 - Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 код W0202010101 Автоматичні гематологічні аналізатори цільної крові –
низька продуктивність (пропускна здатність до 100тестів/год), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 38434520-7 - Аналізатори крові. Ім'я:Веліксар Ігор ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380484642334 Факс:+380380484642ЄДРПОУ:38184885Оголошено21 серп. 12:20
Прийом пропозицій21 серп. 12:20 – 29 серп. 12:22Очікувана вартість1 195 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-006792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний біохімічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56676 — Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD, автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0201010101 (Рендомізований доступ
без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність) Оголошено13 серп. 13:42
Прийом пропозицій13 серп. 13:42 – 21 серп. 01:00Очікувана вартість1 200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-010483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор
Оголошено12 серп. 16:19
Прийом пропозицій12 серп. 16:19 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість285 046,73 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(56669 — Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (медичні вироби для діагностика in vitro) стаціонарний, W0201010101 (Рандомізований доступ без режиму ISE тестів/год <= 400) - Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність (Біохімічний автоматичний аналізатор)
Оголошено12 серп. 20:34
Прийом пропозицій12 серп. 20:34 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість747 663,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний біохімічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56676 — Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD, автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0201010101 (Рендомізований доступ
без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність) Оголошено10 серп. 15:15
Прийом пропозицій10 серп. 15:15 – 18 серп. 01:00Очікувана вартість1 121 495,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектори та аналізатори (шприц реагентів 500 мкл)
Очікувана вартість21 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори
Ім'я:Шумська Оксана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431360 Факс:+380484432810ЄДРПОУ:01998911Оголошено31 лип. 15:33
Прийом пропозицій31 лип. 15:33 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 020 479,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-008212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 : 38434550-6 Лічильник кров’яних тілець (НК 024:2023 - 55854 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro),набір, НК 031:024 W02020199 - Інструменти для підрахунку клітин, інше)
Очікувана вартість58 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний автоматичний код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023-35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, код НК 031:2024: W0202010201 – Автоматичні 3-компонентні гематологічні
аналізатори) Оголошено29 лип. 14:22
Прийом пропозицій29 лип. 14:22 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість897 196,26 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-001191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор автоматичний гематологічний код ДК 021:2015 - 38430000-8 — Детектори та аналізатори
Оголошено29 лип. 09:42
Прийом пропозицій29 лип. 09:42 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість393 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-012113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНапівавтоматичний мікробіологічний аналізатор для ідентифікації мікроорганізмів та визначення їх антибіотикорезистентності (ID/AST) (НК 024:2023 - 56748 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний, НК 031:2024
W02030199 АНАЛІЗАТОРИ ЧУТЛИВОСТІ ДО АНТИБІОТИКІВ – ІНШЕ), турбідиметр (НК 024:2023: 57870 Нефелометр мікробіологічний IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0201020205 ТУРБІДИМЕТРИ) код ДК 021:2015 38430000-8 Детектори та аналізатори Оголошено23 лип. 18:47
Прийом пропозицій23 лип. 18:47 – 31 лип. 18:00Очікувана вартість952 872,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний біохімічний аналізатор код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 56678 — Біохімічний одноканаловий аналізатор лабораторний IVD (діагностика in vitro) автоматичний, код НК 031:2024: W0201010101
(Рендомізований доступ без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність) Оголошено23 лип. 14:03
Прийом пропозицій23 лип. 14:03 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість829 439,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання (автоматичний аналізатор ШОЕ)
Оголошено23 лип. 08:25
Прийом пропозицій23 лип. 08:25 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 812,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-003798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіохімічний напівавтоматичний аналізатор LabAnalit CA-80 (або еквівалент) в комплекті з пристрієм для термостування
Оголошено21 лип. 11:29
Прийом пропозицій21 лип. 11:29 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 392,52 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-009534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний автоматичний код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023-35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний, код НК 031:2024: W0202010201 – Автоматичні 3-компонентні гематологічні
аналізатори) Оголошено20 лип. 16:24
Прийом пропозицій20 лип. 16:24 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість897 196,26 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-010789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (НК 024:2023: / НК 031:2024: 56691 - Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)/ W02029001 Пристрої для визначення швидкості осідання еритроцитів)
Оголошено17 лип. 19:40
Прийом пропозицій17 лип. 19:40 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість816 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори для проведення лабораторних досліджень, Код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори
Оголошено16 лип. 14:39
Прийом пропозицій16 лип. 14:39 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 345 794,40 грн
без ПДВЗавершена