Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38434000-6»

  • ID: UA-2026-09-02-012452-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори (Автоматичний гематологічний аналізатор (НК 024:2023: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний; НК 031:2024: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна … здатність <= 100 тестів/год); ДК 021:2015: 38434570-2 Гематологічні аналізатори))

    Ім'я:
    Карина Новікова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506011687 ЄДРПОУ:
    02002670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:40

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:40 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    704 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005620-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Детектори та аналізатори (векторний аналізатор, шумомір - даталогер, шумомір, лазерний детектор)

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:47

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:47 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    30 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аналізатори

    Ім'я:
    Юшков Павло Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612362293 ЄДРПОУ:
    45030873
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:17

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:17 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    2 009 347,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 4 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009633-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматичний біохімічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56676 — Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD, автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0201010101 (Рендомізований доступ … без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність)

    Ім'я:
    Анна КУЛИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676404511 ЄДРПОУ:
    37834197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:32 – 4 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    1 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008894-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти аналізаторів вібрації

    Ім'я:
    Даниленко Юлія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457921320 ЄДРПОУ:
    25881800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:07

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:07 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    4 702 601,68 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 8 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013452-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматичний гематологічний аналізатор; код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (код НК 024:2023: 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro або еквівалент); код НК 031:2024: W0202010201- АВТОМАТИЧНІ 3-КОМПОНЕНТНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ)

    Ім'я:
    Богдана Михайлюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955531752 ЄДРПОУ:
    44997084
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 18:08

    Прийом пропозицій
    26 серп. 18:08 – 3 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    253 516,82 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-005622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 38430000-8 Детектори та аналізатори (аналізатор швидкості осідання еритроцитів), НК 024:2023 код 56691 - Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024 код W0202010101 Автоматичні гематологічні аналізатори цільної крові – … низька продуктивність (пропускна здатність до 100тестів/год), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 38434520-7 - Аналізатори крові.

    Ім'я:
    Веліксар Ігор Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484642334 Факс:
    +380380484642
    ЄДРПОУ:
    38184885
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 12:20

    Прийом пропозицій
    21 серп. 12:20 – 29 серп. 12:22
    Очікувана вартість

    1 195 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-011892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для системи вимірювання характеристик об'єктів (векторний аналізатор в комплекті з коаксіальним кабелем (у кількості 2 шт), генератор сигналів (зі встановленою апаратною опцією розширення атенюатора), аналізатор спектра)

    Ім'я:
    Анастасія Сарієва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931986899 ЄДРПОУ:
    02071197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:39

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:39 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 883 083,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-006792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматичний біохімічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56676 — Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD, автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0201010101 (Рендомізований доступ … без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність)

    Ім'я:
    Анна КУЛИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676404511 ЄДРПОУ:
    37834197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 13:42

    Прийом пропозицій
    13 серп. 13:42 – 21 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 200 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-005751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    закупівля тест смужок для ліпідограми

    Ім'я:
    ротар марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665730331 ЄДРПОУ:
    42898430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-005650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    закупівля тест смужок для ліпідограми

    Ім'я:
    ротар марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665730331 ЄДРПОУ:
    42898430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-005561-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    закупівля тест смужок для ліпідограми

    Ім'я:
    ротар марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665730331 ЄДРПОУ:
    42898430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-010483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гематологічний аналізатор

    Ім'я:
    Рябокінь Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432507925 ЄДРПОУ:
    01982264
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 16:19

    Прийом пропозицій
    12 серп. 16:19 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    285 046,73 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-12-005988-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    (56669 — Біохімічний автоматичний аналізатор метаболічного профілю IVD (медичні вироби для діагностика in vitro) стаціонарний, W0201010101 (Рандомізований доступ без режиму ISE тестів/год <= 400) - Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність (Біохімічний автоматичний аналізатор)

    Ім'я:
    Аблов Давид
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487123150 ЄДРПОУ:
    02010801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 20:34

    Прийом пропозицій
    12 серп. 20:34 – 20 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    747 663,55 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-011264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплекти аналізаторів вібрації

    Ім'я:
    Даниленко Юлія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457921320 ЄДРПОУ:
    25881800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:22

    Прийом пропозицій
    11 серп. 16:22 – 20 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    4 702 601,68 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-006120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматичний біохімічний аналізатор (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 56676 — Біохімічний багатоканаловий аналізатор лабораторний IVD, автоматичний; Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0201010101 (Рендомізований доступ … без режиму ISE тестів/год <=400) Хімічні аналізатори – середня пропускна здатність)

    Ім'я:
    Анна КУЛИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676404511 ЄДРПОУ:
    37834197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 15:15

    Прийом пропозицій
    10 серп. 15:15 – 18 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    1 121 495,33 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-07-006085-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детектори та аналізатори (шприц реагентів 500 мкл)

    Ім'я:
    Ольга Голубович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971122069 ЄДРПОУ:
    01991607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-007329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аналізатори

    Ім'я:
    Шумська Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380484431360 Факс:
    +380484432810
    ЄДРПОУ:
    01998911
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 15:33

    Прийом пропозицій
    31 лип. 15:33 – 8 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 020 479,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-010272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Парофазний пробовідбірник до газового хроматографу Agilent у комплекті

    Ім'я:
    Кукса Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322582564 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 17:23

    Прийом пропозицій
    30 лип. 17:23 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 186 055,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-008212-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 : 38434550-6 Лічильник кров’яних тілець (НК 024:2023 - 55854 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro),набір, НК 031:024 W02020199 - Інструменти для підрахунку клітин, інше)

    Ім'я:
    Цвердлін Олексій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672702941 ЄДРПОУ:
    46101007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    58 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 94 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro