Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38433210-4»
-
ID: UA-2026-07-14-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораMOES-UIHERP-C2-MERGERS-79 Закупівля атомно-емісійного спектрометра для ІФНТУНГ
Оголошено14 лип. 19:00
Прийом пропозицій28 лип. 15:00 – 4 серп. 15:00Очікувана вартість5 030 359,96 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-011629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораMOES-UIHERP-C2-MERGERS-60 Закупівля обладнання спектрометрії. Частина 3.
Оголошено31 бер. 18:19
Прийом пропозицій14 квіт. 15:00 – 21 квіт. 15:00Очікувана вартість22 634 828,28 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-20-000103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтатив лабораторний, штатив фізичний універсальний, спектроскоп двотрубний з призмою в комплекті
Ім'я:Лотицька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324751785 Веб сайт: ЄДРПОУ:02144513Очікувана вартість35 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-21-011785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбґрунтування підстави для здійснення закупівлі без використання електронної системи Оптичного емісійного спектрометра SPECTROMAXx LMA10, 38433210-4 за ДК 021:2015
Очікувана вартість6 215 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-24-007296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичний емісійний спектрометр SPECTROMAXx LMA10
Очікувана вартість6 215 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-03-003550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичний емісійний спектрометр SPECTROMAXx LMA 10
Оголошено3 лип. 2024 11:34
Прийом пропозицій3 лип. 2024 11:34 – 12 лип. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 215 040,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-10-06-000435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптико-емісійний спектрометр для аналізу металів та сплавів
Ім'я:Бізяєв Андрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380509031104 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено6 жовт. 2023 08:51
Прийом пропозицій6 жовт. 2023 08:51 – 14 жовт. 2023 10:00Очікувана вартість4 668 672,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-08-30-003170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШейкер, датчик метану, датчик чадного газу, детектори, газоаналізатори, вимірювач щільності електроліту, течешукачі, дозиметр, кондуктометри, спектрофотометри, аналізатори, автоматичний емульгатор, киснемір, блок керування, система локалізації підземних комунікацій, трасошукач, тестери, індикатор
швидкості корозії з датчиками корозії, сигналізатор рівня рідини трьохканальний Оголошено30 серп. 2023 11:21
Прийом пропозицій30 серп. 2023 11:21 – 13 вер. 2023 10:00Очікувана вартість8 229 872,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-10-002199-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015: Код 38433210-4 Емісійні спектрометри Оптичні емісійні спектрометри
Ім'я:Коваль Виталий ИвановичE-mail: [email protected] Телефон: +38 (050) 700 71 18 ЄДРПОУ:14315629Оголошено10 серп. 2021 16:10
Прийом пропозицій27 серп. 2021 15:00 – 1 вер. 2021 15:00Очікувана вартість6 633 720,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-06-07-002150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюТовар - код СPV 38430000-8 по ДК 021:2015 - Детектори та аналізатори (Фотометр). (РПЗ 9.336)
Ім'я:Міронов Сергій ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: +380513641330 Факс:+380513642412ЄДРПОУ:20915546Оголошено7 черв. 2021 15:05
Прийом пропозицій7 черв. 2021 15:05 – 8 лип. 2021 10:00Очікувана вартість964 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-10-07-000223-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиСпектрометр
Ім'я:Залюбовська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380567440726 Факс:+380563709638ЄДРПОУ:02010681Оголошено7 жовт. 2016 13:34
Прийом пропозицій7 жовт. 2016 13:34 – 26 жовт. 2016 13:39Очікувана вартість3 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-09-12-000211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиСпектрометр
Ім'я:Залюбовська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380567440726 Факс:+380563709638ЄДРПОУ:02010681Оголошено12 вер. 2016 14:30
Прийом пропозицій12 вер. 2016 14:30 – 28 вер. 2016 16:00Очікувана вартість3 500 000,00 грн
з ПДВСкасована