Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38433000-9»
-
ID: UA-2026-08-31-012210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕнергодисперсійний рентгенофлуоресцентний спектрометр
Оголошено31 серп. 18:19
Прийом пропозицій31 серп. 18:19 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор спектра
Оголошено26 серп. 17:28
Прийом пропозицій26 серп. 17:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-013523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38433000-9 Спектрометри
Оголошено20 серп. 18:27
Прийом пропозицій20 серп. 18:27 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 409 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для системи вимірювання характеристик об'єктів (векторний аналізатор в комплекті з коаксіальним кабелем (у кількості 2 шт), генератор сигналів (зі встановленою апаратною опцією розширення атенюатора), аналізатор спектра)
Оголошено18 серп. 16:39
Прийом пропозицій18 серп. 16:39 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 883 083,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-005954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект аксесуарів до оптико-емісійного спектрометра з індуктивно-зв'язаною плазмою PlasmaQuant 9200
Оголошено18 серп. 13:12
Прийом пропозицій18 серп. 13:12 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість674 475,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-011506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІЧ-Фур’є спектрометр
Оголошено13 серп. 16:34
Прийом пропозицій13 серп. 16:34 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 403 492,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-005574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпектральний аналізатор
Оголошено13 серп. 12:32
Прийом пропозицій13 серп. 12:32 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість9 123 170,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-003824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналізатори спектра
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпектрофотометр
Очікувана вартість323 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор спектра
Оголошено10 серп. 17:03
Прийом пропозицій10 серп. 17:03 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість76 917,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-10-010570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНастільна дослідницька ЯМР система (спектрометр ЯМР) з широкосмуговим ЯМР-датчиком для ядер від 29Si до 31P, ІЧ-Фур’є спектрометр з ІЧ-мікроскопом, модулями та приставками
Оголошено10 серп. 16:49
Прийом пропозицій10 серп. 16:49 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 955 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-002645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУФ-Вид спектрофотометр
Очікувана вартість1 127 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний спектрофотометр в комплекті з програмованим цифровим термоблоком для кюветних тестів 9*13мм/2*20мм та герметизатор для запаювання стерильних планшетів досліджуваних зразків води
Оголошено4 серп. 18:04
Прийом пропозицій4 серп. 18:04 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 352 037,85 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-008777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпектрофотометр
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено3 серп. 15:41
Прийом пропозицій3 серп. 15:41 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість94 680,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-006103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІЧ-Фур’є спектрометр
Оголошено31 лип. 14:32
Прийом пропозицій31 лип. 14:32 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 403 492,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-005098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38430000-8 Детектори та аналізатори (Атомно-абсорбційний спектрометр contr АА 800 F (або еквівалент)
Оголошено31 лип. 13:37
Прийом пропозицій31 лип. 13:37 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 437 133,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпектрофотометр для мікрооб’ємів, предметний столик для зразків мікрооб’ємів та однопроменева система для спектрофотометра
Оголошено31 лип. 10:00
Прийом пропозицій31 лип. 10:00 – 8 серп. 12:00Очікувана вартість142 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-006693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналізатор спектру GSP-730 або його аналог
Очікувана вартість49 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (Шумомір Testo 815, Спектрофотометр Ulab 102 UV)
Ім'я:Клонцак Володимир СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:02070996Оголошено24 лип. 15:45
Прийом пропозицій24 лип. 15:45 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 491,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналізатор та спектрофотометр
Очікувана вартість98 887,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro