Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38432100-3»

  • ID: UA-2026-08-28-005868-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Детектори та аналізатори (газовий аналізатор)

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:18 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 15 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Детектори та аналізатори

    Ім'я:
    Збанко Віктор Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380630777846 ЄДРПОУ:
    40081293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:05

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:05 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    317 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-003735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система вимірювання, газоаналізатор та інше, корелятор з опцією акустичного течешукача, трасошукач

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:17

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:17 – 2 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    6 822 772,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-004252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для контролю параметрів повітря

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    145 428,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Газоаналізатор (Алкотестер) Алкофор 307

    Ім'я:
    Олександр Нікітюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972220362 ЄДРПОУ:
    36965797
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011407-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детектори та аналізатори (Газоаналізатор 4-х компонентний GASBOX2 Autopower Texa)

    Ім'я:
    Раїса Брусова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577076021 Веб сайт:
    https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    02071180
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    170 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011308-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Газоаналізатори

    ЄДРПОУ:
    26606705
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 100,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-004149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Газоаналізатори

    Ім'я:
    Андрій Цоток
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487231060 Веб сайт:
    http://onu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071091
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 11:49

    Прийом пропозицій
    17 серп. 11:49 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    166 666,65 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-16-000545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Газоаналізатори

    Ім'я:
    Юрій Корнійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968334086 ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 серп. 23:33

    Прийом пропозицій
    21 серп. 00:00 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-010403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Газоаналізатор (алкотестер) портативний з портативним термопринтером» (код ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори; код НК 024:2023: 36041 — Аналізатор для вимірювання концентрації алкоголю (алкотестер); код НК 031:2024: Z12159006 — Аналізатори газу у видихуваному повітрі)

    Ім'я:
    Інна Вознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976162647 Веб сайт:
    https://zmr.crl.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982525
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 16:12

    Прийом пропозицій
    12 серп. 16:12 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    51 392,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-003028-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Детектори та аналізатори (сигналізатори газу для Вінницького обласного центру зайнятості)

    Ім'я:
    Федорівна Валентина Стецишина
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432653801 ЄДРПОУ:
    05392714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 336,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-010940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Набір комплектувальних виробів та деталей до лабораторного обладнання Каскадний імпактор NGI за кодом ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (38432100-3 Газоаналізатори)

    Ім'я:
    Андрющенко Анастасія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502856659 ЄДРПОУ:
    23759880
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:10

    Прийом пропозицій
    11 серп. 16:10 – 19 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    150 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-002516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Детектори та аналізатори (газовий аналізатор)

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 10:38

    Прийом пропозицій
    11 серп. 10:38 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-003441-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Газоаналізатори

    Ім'я:
    Юрій Корнійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968334086 ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 11:41

    Прийом пропозицій
    18 серп. 00:00 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    29 900,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-05-008379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аналізатор газів крові код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 56661 — Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro), код НК 031:2024: W0201040185 Аналізатори газів крові - витратні матеріали)

    Ім'я:
    Дяченко Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459761331 ЄДРПОУ:
    26191575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 14:47

    Прийом пропозицій
    5 серп. 14:47 – 13 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    271 775,70 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-03-011304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38430000-8 – «Детектори та аналізатори» (Алкотестер Алкофор s40 або еквівалент)

    Ім'я:
    Ропай Сергій Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
    40108616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 18:06

    Прийом пропозицій
    3 серп. 18:06 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    523 925,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-009692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Газоаналізатор переносний

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 16:27

    Прийом пропозицій
    29 лип. 16:27 – 19 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    221 050,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-28-009129-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аналізатор газів крові код- 38430000-8 — Детектори та аналізатори за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 56661 — Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro), код НК 031:2024: W0201040185 Аналізатори газів крові - витратні матеріали)

    Ім'я:
    Олена Дяченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459761331 ЄДРПОУ:
    26191575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 15:30

    Прийом пропозицій
    28 лип. 15:30 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    271 775,70 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-005016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для контролю параметрів повітря

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 12:49

    Прийом пропозицій
    27 лип. 12:49 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    121 206,25 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-23-008008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Газоаналізатор універсальний переносний

    Ім'я:
    Лихута Олександр Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663867200 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    93 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 36 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro