Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38431000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (векторний аналізатор, шумомір - даталогер, шумомір, лазерний детектор)
Оголошено31 серп. 13:47
Прийом пропозицій31 серп. 13:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильник колоній мікроорганізмів
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено28 серп. 15:39
Прийом пропозицій28 серп. 15:39 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-008724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДетектор сигналів iProtect 1217 та індикатор поля iProtect 1216
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій3 вер. 08:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-007586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалогабаритний портативний детектор загазованості на 4 гази, з можливістю одночасного вимірювання Honeywell QRAE3 СН4, О2, NH3, H2S з вбудованим електронасосом або еквівалент
Оголошено25 серп. 15:58
Прийом пропозицій25 серп. 15:58 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема вимірювання, газоаналізатор та інше, корелятор з опцією акустичного течешукача, трасошукач
Оголошено25 серп. 11:17
Прийом пропозицій25 серп. 11:17 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-000448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектор дронів
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереглядовий УФ-детектор PRO-7 LED для розвитку мережі ЦНАП
Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидетектор цифровий прихованих неоднорідних матеріалів
Очікувана вартість2 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (Газоаналізатори)
Оголошено20 серп. 16:37
Прийом пропозицій20 серп. 16:37 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість422 750,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-004791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтосканер діагностичний
Оголошено19 серп. 11:54
Прийом пропозицій19 серп. 11:54 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість45 833,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-007560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено10 серп. 15:05
Прийом пропозицій10 серп. 15:05 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість82 586,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-003034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (детектори газу)
Оголошено6 серп. 11:04
Прийом пропозицій6 серп. 11:04 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість77 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-001617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДетектори та аналізатори
Оголошено6 серп. 10:04
Прийом пропозицій12 серп. 00:00 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 000 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-006767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисигналізатори газу СГБ-1-77, код згідно ДК 021:2015 — 38430000-8 Детектори та аналізатори
Очікувана вартість10 632,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтразвуковий дефектоскоп
Оголошено22 лип. 11:20
Прийом пропозицій22 лип. 11:20 – 30 лип. 09:00Очікувана вартість106 583,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-008358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛокатор, детектор та ручний металодетектор
Ім'я:Анісіфорова Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505703033 ЄДРПОУ:44768034Оголошено20 лип. 15:38
Прийом пропозицій20 лип. 15:38 – 28 лип. 23:00Очікувана вартість338 755,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-004643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресометр
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій трасопошуковий з GNSS приймачем та генератором
Оголошено13 лип. 16:12
Прийом пропозицій13 лип. 16:12 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість2 560 000,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-13-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетектори диму
Очікувана вартість75 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНітратомір портативний
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено13 лип. 11:31
Прийом пропозицій13 лип. 11:31 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість19 188,33 грн
без ПДВЗавершена