Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38425100-1»
-
ID: UA-2026-08-31-008386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Манометри(Лот №1 Манометри; Лот №2 Манометри; Лот №3 Манометри))
Оголошено31 серп. 15:23
Прийом пропозицій31 серп. 15:23 – 10 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-26-006279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанометр, мановакууметр, розподільник середовища мембранний, датчик тиску
Оголошено26 серп. 12:58
Прийом пропозицій26 серп. 12:58 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр ДМ 05-МП-3У 100 - 1 МПа - 1,5 G1/2 ТУ У 33.2-14307481-031:2005
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість11 808,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для вимірювання витрати , рівня та тиску рідин і газів.
Очікувана вартість45 177,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр ДМ 05063-400кПа-кл.2,5-0,5-Г(0) G1/4 ТУ У 33.2-14307481-031:2005 за кодом СPV ДК 021:2015-38425100-1 «Манометри»
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Очікувана вартість790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:38420000-5 «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів» (Манометр 10 бар Стекло)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість2 145,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр ДМ 05100 – 0,6МПа – 1,6 -01М ТУ У 33.2-14307481-031:2005
Очікувана вартість990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр 8 Б нижнє підключення та манометр 8 Б заднє підключення
Очікувана вартість1 625,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанометр, мановакууметр, розподільник середовища мембранний, датчик тиску
Оголошено13 серп. 10:33
Прийом пропозицій13 серп. 10:33 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість296 823,76 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-001912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати рівня та тиску рідин і газів (ДК 021:2015: 38425100-1 - Манометри (Манометр))
Очікувана вартість3 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр Gross горизонтальний 50 мм 6,0 Bar та Реле тиску з захистом сухого ходу, гайка 1/4"В (1,4-2,8 bar) to Насоси
Очікувана вартість422,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр тиску (код ДК 021:2015:38425100-1 Манометри)
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанометри
Оголошено11 серп. 10:19
Прийом пропозицій11 серп. 10:19 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість96 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-006792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для вимірювання
Очікувана вартість450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильники та манометри
Оголошено7 серп. 11:03
Прийом пропозицій7 серп. 11:03 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість214 963,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-30-008171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиманометр
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр
Очікувана вартість105,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМанометр
Очікувана вартість160,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словникДК21:2015:38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (манометр, кран трьохходовий )
Очікувана вартість4 333,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro