Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38424000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальні прилади та супутні товари
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальні твердоміри для визначення твердості полімерних і композитних матеріалів за шкалами Shore A та Shore D
Оголошено31 серп. 14:04
Прийом пропозицій31 серп. 14:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-002881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювачі в асортименті
Оголошено31 серп. 11:22
Прийом пропозицій31 серп. 11:22 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбчислювач об’єму газу (ДК 021:2015 код «38420000-5» - «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів» («38424000-3» - «Контрольно-вимірювальне обладнання»))
Оголошено21 серп. 14:02
Прийом пропозицій21 серп. 14:02 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 875,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-001085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювачі в асортименті
Оголошено19 серп. 09:38
Прийом пропозицій19 серп. 09:38 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 769,69 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтролер тиску PS-08 Shimge
Очікувана вартість2 799,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСигналізатор рівня термодиференційний
Оголошено12 серп. 11:39
Прийом пропозицій12 серп. 11:39 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 034 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-004646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПеретворювач тиску
Оголошено11 серп. 11:51
Прийом пропозицій15 серп. 12:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 060,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-004304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальні прилади та супутні товари
Оголошено11 серп. 11:40
Прийом пропозицій11 серп. 11:40 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість17 053,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-011109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювачі
Очікувана вартість23 238,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермостат ЯМЗ-236 ТС-107-1306100-06М
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорпус накладний для контролера
Очікувана вартість13 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТерморегулятор
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндикатори та регулятори в асортименті
Оголошено6 серп. 16:10
Прийом пропозицій6 серп. 16:10 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість868 772,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-003971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнання (Калібратор поверхневих датчиків Model 983)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Оголошено3 серп. 11:58
Прийом пропозицій3 серп. 11:58 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість292 312,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-006049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Вимірювальні комплекси)
Оголошено31 лип. 14:28
Прийом пропозицій31 лип. 14:28 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість2 288 680,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-006306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулетки з лотом, метроштоки
Оголошено30 лип. 14:16
Прийом пропозицій30 лип. 14:16 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість51 911,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-000424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПеретворювач тиску
Ім'я:Ушаков Владислав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено30 лип. 08:56
Прийом пропозицій5 серп. 10:00 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість135 060,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-000013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3842:(2026) - ДК 021:2015: 38420000-5 — Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Штангенциркуль ноніусний Topex 31C615)
Очікувана вартість545,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплолічильник з комплектом для монтажу
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено24 лип. 16:15
Прийом пропозицій24 лип. 16:15 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 133,33 грн
без ПДВЗавершена