Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38423100-7»

  • ID: UA-2026-08-26-006279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Манометр, мановакууметр, розподільник середовища мембранний, датчик тиску

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:58

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:58 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    296 823,76 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 г. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Датчики тиску «Сафір» та вентильні блоки датчиків тиску «Сафір»

    Ім'я:
    Коробченко Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 792 824,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термоманометр Gross вертикальний 6 bar з клапаном

    Ім'я:
    Дмитрук Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632441183 ЄДРПОУ:
    41779441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    433,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-001939-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Датчик ТМ-301

    Ім'я:
    Ірина Сеїна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990149252 ЄДРПОУ:
    45243891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-005070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контролер тиску та захист від сухого ходу 2,2кВт, код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38423100-7 Прилади для вимірювання тиску)

    Ім'я:
    Ірина Петренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486846824 Веб сайт:
    https://chml.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-002385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Манометр, мановакууметр, розподільник середовища мембранний, датчик тиску

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 10:33

    Прийом пропозицій
    13 серп. 10:33 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    296 823,76 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-000866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонометр B-Well Pro 30

    Ім'я:
    Сапріна Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 ЄДРПОУ:
    01992376
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-000525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Датчики тиску "Сафір"

    Ім'я:
    Коробченко Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 596 432,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-005016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    21968: Датчик тиску (ДПСЗ, Київ)

    Ім'я:
    Сергій Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504483869 Веб сайт:
    http://dpsz.ua
    ЄДРПОУ:
    24366929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 492,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-001377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прилади для вимірювання тиску

    Ім'я:
    Станіслав Олександрович Карташов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт:
    http://voda.uz.ua
    ЄДРПОУ:
    03344326
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 182,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-004540-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електроне реле тиску із захистом сухого ходу ZEGOR ZS-06A прес контроль, ДК 021:2015 «38423100-7 Прилади для вимірювання тиску», ДК 021:2015 "38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"

    Ім'я:
    Олена Костюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380626754185 Веб сайт:
    http://dz.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    01990462
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-007678-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прилади для вимірювання тиску.

    Ім'я:
    Бурлій Анна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456653957 Факс:
    +380456653389
    ЄДРПОУ:
    38230449
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 390,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-008244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Давач тиску

    Ім'я:
    Тищенко Олександра
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 15:36

    Прийом пропозицій
    16 лип. 15:36 – 24 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    40 920,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-009189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Покажчик тиску для транспортних засобів - 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Юлія Бєлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532567500 Веб сайт:
    http://arz.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    08804689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-010212-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади для вимірювання

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 16:43

    Прийом пропозицій
    7 лип. 16:43 – 19 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    139 864,40 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-007275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вимірювальні перетворювачі в асортименті

    Ім'я:
    Анастасія Хмара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 14:37

    Прийом пропозицій
    3 лип. 14:37 – 15 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 822 830,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-007155-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Перетворювач гідростатичного тиску

    Ім'я:
    Федорчук Ігор Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 13:38

    Прийом пропозицій
    30 черв. 13:38 – 14 лип. 13:00
    Очікувана вартість

    125 320,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-008749-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Регулятор тиску

    Ім'я:
    Камінський Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684335403 ЄДРПОУ:
    45530596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 15:03

    Прийом пропозицій
    26 черв. 15:03 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 651,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-000168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Показчик тиску оливи

    Ім'я:
    Данилюк Надія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671229403 ЄДРПОУ:
    03356039
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    250,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-007924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Датчик-реле тиску

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 13:57

    Прийом пропозицій
    23 черв. 13:57 – 1 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    31 695,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 55 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro