Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38423000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-002704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчики тиску «Сафір» та вентильні блоки датчиків тиску «Сафір»
Ім'я:Коробченко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:24584661Очікувана вартість1 792 824,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанометр, мановакууметр, розподільник середовища мембранний, датчик тиску
Оголошено26 серп. 12:58
Прийом пропозицій26 серп. 12:58 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість296 823,76 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-008077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчик ММ370
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Оголошено24 серп. 15:34
Прийом пропозицій24 серп. 15:34 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-005584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоманометр Gross вертикальний 6 bar з клапаном
Очікувана вартість433,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчик ТМ-301
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтролер тиску та захист від сухого ходу 2,2кВт, код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (38423100-7 Прилади для вимірювання тиску)
Очікувана вартість2 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМанометр, мановакууметр, розподільник середовища мембранний, датчик тиску
Оголошено13 серп. 10:33
Прийом пропозицій13 серп. 10:33 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість296 823,76 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-000866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонометр B-Well Pro 30
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчики тиску "Сафір"
Ім'я:Коробченко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 ЄДРПОУ:24584661Очікувана вартість10 596 432,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик тиску
Оголошено31 лип. 13:08
Прийом пропозицій31 лип. 13:08 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість2 104 840,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-005016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи21968: Датчик тиску (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість1 492,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для вимірювання тиску
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість5 182,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари медичного призначення
Очікувана вартість2 895,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроне реле тиску із захистом сухого ходу ZEGOR ZS-06A прес контроль, ДК 021:2015 «38423100-7 Прилади для вимірювання тиску», ДК 021:2015 "38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчики тиску
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лип. 09:20
Прийом пропозицій27 лип. 09:20 – 7 серп. 10:00Очікувана вартість36 610,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДатчик тиску масла
Ім'я:Козуб Олена ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504258868 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Очікувана вартість10 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для вимірювання тиску.
Ім'я:Бурлій Анна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456653957 Факс:+380456653389ЄДРПОУ:38230449Очікувана вартість3 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДавач тиску
Оголошено16 лип. 15:36
Прийом пропозицій16 лип. 15:36 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість40 920,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокажчик тиску для транспортних засобів - 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro