Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38421110-6»

  • ID: UA-2026-08-31-001215-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-755_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Електромагнітний витратомір)

    Ім'я:
    Олексій АТАМАСЬ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674030319 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:02

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:02 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    723 294,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 6 г. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003135-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

    Ім'я:
    Фістер Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт:
    https://gas-inst.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    05417035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 873,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-010069-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвуковий витратомір

    Ім'я:
    ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 15:53

    Прийом пропозицій
    17 серп. 15:53 – 25 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    247 337,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-004455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-644_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Масові витратоміри)

    Ім'я:
    Ярослав Пивовар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509455779 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 11:57

    Прийом пропозицій
    12 серп. 11:57 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 501 150,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-30-010221-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лічильники води крильчасті (ДК 021:2015: код «38420000-5» - «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів» («38421110-6» - «Витратоміри»))

    Ім'я:
    Оксана Руденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472508709 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 17:11

    Прийом пропозицій
    30 лип. 17:11 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 533,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-005574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електронний витратомір малого об'єму

    Ім'я:
    Волинко Лариса Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979357176 ЄДРПОУ:
    05417035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:12

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:12 – 31 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    33 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-20-003379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лічильники води

    Ім'я:
    Гриньова Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт:
    http://www.tec.ks.ua
    ЄДРПОУ:
    00131771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 11:44

    Прийом пропозицій
    20 лип. 11:44 – 28 лип. 23:00
    Очікувана вартість

    568 955,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-001776-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Коріолісовий витратомір з комплектом монтажних частин

    Ім'я:
    Александров Анатолій Марксович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577049839 Веб сайт:
    http://www.metrology.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    02568325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 10:34

    Прийом пропозицій
    15 лип. 10:34 – 24 лип. 10:27
    Очікувана вартість

    990 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-010785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015 код 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратомір (запасна частина до системи теплопостачання)

    Ім'я:
    Настека Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 16:27

    Прийом пропозицій
    20 лип. 17:00 – 23 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 639,99 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-12-000339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ультразвуковий витратомір

    Ім'я:
    Мелкікян Марія Гагіківна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512443393 Факс:
    +380512557212
    ЄДРПОУ:
    37157138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-007482-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електромагнітний витратомір DN400 в комплекті

    Ім'я:
    Фадєєва Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт:
    http://voda.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    24388032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 15:17

    Прийом пропозицій
    2 лип. 15:17 – 12 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    662 605,40 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-01-008510-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Коріолісовий витратомір з комплектом монтажних частин

    Ім'я:
    Александров Анатолій Марксович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577049839 Веб сайт:
    http://www.metrology.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    02568325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 16:26

    Прийом пропозицій
    1 лип. 16:26 – 9 лип. 16:26
    Очікувана вартість

    990 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-25-002880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 38420000-5 - ПРИЛАДИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ВИТРАТИ, РІВНЯ ТА ТИСКУ РІДИН І ГАЗІВ (КОНВЕРТЕРИ ТА ЗЧИТУВАЧІ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ)

    Ім'я:
    Геннадій Михайлович Деменін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 10:40

    Прийом пропозицій
    25 черв. 10:40 – 3 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    1 002 200,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-011573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015 код 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратомір (запасна частина до системи теплопостачання))

    Ім'я:
    Настека Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 15:52

    Прийом пропозицій
    29 черв. 17:00 – 2 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 367,99 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-09-011932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015 код 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Витратомір (запасна частина до системи теплопостачання))

    Ім'я:
    Настека Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт:
    http://www.chnpp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 15:59

    Прийом пропозицій
    15 черв. 17:00 – 18 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 367,99 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-08-005233-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Паливороздавальна колонка

    Ім'я:
    Камінський Дмитро Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684335403 ЄДРПОУ:
    45530596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 черв. 12:26

    Прийом пропозицій
    8 черв. 12:26 – 16 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 509,17 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-004127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Витратоміри термодиференційні

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 11:16

    Прийом пропозицій
    14 трав. 11:16 – 22 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    2 095 188,96 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-000273-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвуковий витратомір рідини

    Ім'я:
    Климець Аліна Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 08:39

    Прийом пропозицій
    14 трав. 08:39 – 26 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    427 440,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-04-012517-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Теплолічильники ультразвукові фланцеві DN80 згідно ДК 021:2015 код 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

    Ім'я:
    Бурмістров Кирило Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт:
    http://teploseti.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 трав. 16:46

    Прийом пропозицій
    4 трав. 16:46 – 12 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    657 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-01-007657-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматична установка для вимірювання тангенса кута діелектричних втрат ізоляційного масла (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 7, пункт 7.1.8.) (другий раз)

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 трав. 14:01

    Прийом пропозицій
    1 трав. 14:01 – 9 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    124 224,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 14 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro