Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38421100-3»
-
ID: UA-2026-08-31-007038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальні прилади та супутні товари
Оголошено31 серп. 14:38
Прийом пропозицій31 серп. 14:38 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-755_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Електромагнітний витратомір)
Оголошено31 серп. 10:02
Прийом пропозицій31 серп. 10:02 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильники води
Оголошено28 серп. 13:36
Прийом пропозицій28 серп. 13:36 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-002724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильник холодної води DN15 в комплекті зі штуцерами
Оголошено27 серп. 10:46
Прийом пропозицій27 серп. 10:46 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість11 873,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник холодної води
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Очікувана вартість1 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник води 420РС Qз 6,3 (25)- Т
Ім'я:Шатковська Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961088577 ЄДРПОУ:41946844Очікувана вартість11 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильники води
Очікувана вартість37 875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Лічильник води Gidrotek E-T 1,6U хол (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 38421100-3 Лічильники води))
Очікувана вартість760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали для монтажу водопровідних труб
Ім'я:Морозевич Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380990309007 Факс:+380385993301ЄДРПОУ:37330303Очікувана вартість11 693,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання лічильника води для Філії – Зеленопільської гімназії Червонозабійницького ліцею Глеюватської сільської ради
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник XB Baylan KK-14 Dn20
Очікувана вартість927,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник води
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Очікувана вартість3 597,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник гарячої води ECOSTAR DN15 1/2" L110 E-C 2,5
Очікувана вартість1 848,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Лічильники води для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено21 серп. 14:06
Прийом пропозицій21 серп. 14:06 – 31 серп. 08:00Очікувана вартість75 528,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-003648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилічильник холодної води
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильники води
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість15 818,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник на воду
Ім'я:Олена Олександрівна КривенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380677591915 ЄДРПОУ:33329158Очікувана вартість570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник холодної води
Очікувана вартість1 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro