Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38416000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-006896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено1 вер. 14:40
Прийом пропозицій1 вер. 14:40 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-011308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний рН-метр
Оголошено27 серп. 16:38
Прийом пропозицій27 серп. 16:38 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-011059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиpH-метр/кондуктометр/термометр/ОВП-метр лабораторний
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено18 серп. 16:09
Прийом пропозицій18 серп. 16:09 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-007713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирН- метр для визначення кислотності та температури
Ім'я:Омеляненко Світлана МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972563207 ЄДРПОУ:14228824Очікувана вартість2 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОВП-електрод
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено27 лип. 16:39
Прийом пропозицій27 лип. 16:39 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість21 350,00 грн
без ПДВПропозиції розглянутоТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-07-24-006390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено24 лип. 13:50
Прийом пропозицій24 лип. 13:50 – 10 серп. 09:00Очікувана вартість78 427,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-004597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОксиметр
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено17 лип. 12:24
Прийом пропозицій17 лип. 12:24 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість17 706,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-010383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометр ел. 301040 (105 мм, -40....+250С, ІР67), Лабораторний рН метр HI 2211-02 (з електродом) за кодом ДК:021:2015: 38410000-2 — «Лічильні прилади»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість29 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиpH-метри
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено14 лип. 09:53
Прийом пропозицій14 лип. 09:53 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість118 042,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-007760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено30 черв. 14:02
Прийом пропозицій30 черв. 14:02 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 650,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-004026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади
Оголошено30 черв. 11:32
Прийом пропозицій30 черв. 11:32 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість42 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-010802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено29 черв. 16:46
Прийом пропозицій29 черв. 16:46 – 8 лип. 09:00Очікувана вартість435 855,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-012367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямирН-метри лабораторні в асортименті
Оголошено23 черв. 16:20
Прийом пропозицій23 черв. 16:20 – 6 лип. 12:00Очікувана вартість467 931,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-008332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирН-метр/іономір стаціонарний MP 523
Ім'я:Симоненко Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380362635583 Факс:+380362638043ЄДРПОУ:38503358Очікувана вартість58 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-004466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиpH-метр для НДР
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено23 черв. 11:25
Прийом пропозицій23 черв. 11:25 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість55 440,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-005000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирН-метр лабораторний АВ33РН-F (рН: від -2 до +16, ±0,01 рН), OHAUS, з калібровкою
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість34 555,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади та витратні матеріали(pH метр в футлярі)
Очікувана вартість1 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-010288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямирН-метри лабораторні в асортименті
Оголошено25 трав. 15:23
Прийом пропозицій25 трав. 15:23 – 5 черв. 12:00Очікувана вартість467 931,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-002894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирН-метр водозахищений з плоским електродом 6011F
Очікувана вартість4 276,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-014669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади
Очікувана вартість25 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro